Šiandien centrinėse Anglijos „Premier“ lygos 36-ojo turo rungtynėse tarp vietos „Manchester United“ ir  Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkų pergalę rezultatu 3:1 (0:0) iškovojo „raudonieji velniai“.

Įdomiausi susitikimo įvykiai vyko antrajame kėlinyje: 53 minutę po Patrice'o Evra perdavimo iš krašto galėjo pasižymėti puolėjas Dimitaras Berbatovas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia Heurelho Gomeso ginamų vartų virpsto.

Dar po 5 minučių šeimininkai įsiveržė į priekį, kuomet Benoitas Assou-Ekotto baudos aikštelėje pargriovė krašto gynėją P. Evrą,o teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo veteranas Ryanas Giggsas – 1:0.

Vis tik 70 minutę sostinės futbolininkai išlygino rezultatą – galva po kampinio pasižymėjo Ledley Kingas. Verta pastebėti, kad šiame epizode labai neužtikrintai sužaidė ant vartų linijos stovėjęs gynėjas Rafaelis.

Bet tai dar nebuvo pabaiga, nes 81 minutę „Man. United“ vienuolikė dar kartą persvėrė rezultatą savo naudai, kai po Federico Macheda perdavimo technišku smūgiu kamuolį per varžovų vartininką perkėlė ir įvartį pelnė portugalas Nani – 2:1.

Likus 4 min. iki mačo pabaigos praėjusių metų Anglijos „Premier“ lygos čempionų persvarą užtikrino dar vienas Ryano Giggso realizuotas 11 metrų baudinys – 3:1.

Po šios pergalės „raudonieji velniai“ 2 tašlais aplenkė Londono „Chelseą“ ir bent jau laikinai paliko į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, „mėlynieji“ turi vienas rungtynes atsargoje – rytoj jie savo aikštėje žais su „Stoke City“ klubu.

Iki čempionato pabaigos liko du turai.

Rungtynių statistika:

„Manchester United“ – „Tottenham Hotspur“ 3:1 (0:0).

Įvarčiai: 58 min. (iš 11 m.) R. Giggsas 1:0, 70 min. L. Kingas 1:1, 81 min. Nani 2:1, 86 min. (iš 11 m.) R. Giggsas 3:1.