Pasak knygos „Savas Londonas“ autorės Vilmos Anusaitės, Londonas lietuviams dažnai asocijuojasi su emigracija ir svetimoje šalyje sunkiai dirbamais darbais: „Sakoma, kad lietuviai pastatė visą Olimpinį miestelį, o toks reiškinys kaip santechnikas ar stalius iš Rytų Europos Jungtinėje Karalystėje tapo įprasta kasdienybe ir net bendrine fraze.“
V. Anusaitė savo knyga siekia pristatyti kitokį Londoną: „Tai nuostabus, beveik dviejų tūkstančių metų senumo miestas, kurio kiekviename kampe glūdi įdomios istorijos, paslaptys, kuriame geriausi ir seniausi pasaulyje muziejai, galerijos, skaniausi restoranai, prašmatniausi barai, puikiausi turgūs ir gražiausi parkai. Londone lietuvis gali pasijusti esąs Europos kultūros dalimi, pasimokyti tolerancijos, istorijos, sužinoti negirdėtų dalykų, paskanauti neragautų patiekalų ir pasilinksminti neįprasčiausiose vietose.“
Knyga „Savas Londonas“ naudinga tiek Jungtinės Karalystės sostinę lankantiems pirmą kartą, tiek ją jau pažįstantiems. Vilma Anusaitė dalija praktinius patarimus, kur pramogauti neišleidžiant nė svaro, kaip nuvykti į miesto centrą iš oro uosto ir susiorientuoti metro sistemoje, kur geriausia įsigyti madingų drabužių ar kaip patekti į prestižinį Vimbildono teniso turnyrą. Čia pateikta ir informacija, kurią žino tik londoniečiai: kiek kainuoja brangiausias Londono butas, kokios yra geriausios taksi kompanijos, kaip patekti į slapto kino seansus ir kaip nusipirkti maršrutinio laivelio Temzės upe bilietą.
Gide apie savo mylimiausias vietas pasakoja ir kiti žymūs Lietuvos visuomenės veikėjai, gyvenantys ar gyvenę šiame mieste: Beata Nicholson, Dalia Ibelhauptaitė, Edgaras Montvidas, Andrius Užkalnis.
Vilma Anusaitė – buvusi LNK žurnalistė, nuo 2001-ųjų gyvenanti Londone ir šiuo metu dirbanti prodiusere žymiausiose pasaulio televizijose: NBC, ABC, CNBC, Al Jazeera English. V. Anusaitė Londoną pažįsta kaip savo penkis pirštus ir teigia, jog per 11 metų Jungtinės Karalystės sostinė jai tapo namais: „Šiame mieste jau išminti keliai, nusėdėti mylimiausi suoliukai, nugulėta žolytė ir dviračiu išvažinėtos gatvės. Mano vietiniame rajone pažįstami žmonių veidai, tik grynuosius pinigus priimantis vietinės parduotuvėlės savininkas parduoda maisto į skolą, o šalia esančio sauso valymo darbuotojai ant durų pakabina raštelį, jei pamirštu atsiimti paltą. Londone turiu daugybę mėgstamausių vietų, pilna galva istorijų, rekomendacijų, kuriomis ir norėčiau pasidalinti su tautiečiais“.