• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artūrui Jomantui praėjęs savaitgalis buvo ypatingas. Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius šeštadienį dalyvavo iškilmingame „LKL GALA 2024“ renginyje, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Lietuvos krepinio lygos (LKL) bendruomenės nariai.

Artūrui Jomantui praėjęs savaitgalis buvo ypatingas. Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius šeštadienį dalyvavo iškilmingame „LKL GALA 2024“ renginyje, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Lietuvos krepinio lygos (LKL) bendruomenės nariai.

REKLAMA

A. Jomantas į sceną atsiimti apdovanojimų lipo netgi dukart – LKL čempionai sulaukė įvertinimo už modernų požiūrį į komunikaciją ir socialinį iniciatyvumą.

„Aš pats nekuriu „TikTokų“, tam turime puikią komandą“, – atsiimdamas klubui skirtą statulėlę kalbėjo A. Jomantas.

Renginio pabaigoje ilgamečiam „Ryto“ krepšininkui buvo įteikta prestižinė LKL legendos statulėlė. A. Jomantas sostinės klubo spalvas gynė net 9 sezonus, su klubu laimėjo gausybę titulų, o baigęs karjerą iškart tapo „Ryto“ sporto direktoriumi.  

A. Jomantas prisijungė prie krepšininkų Mindaugo Lukauskio, Pauliaus Jankūno ir trenerio Antano Sireikos, kurioms taip pat yra suteiktas LKL legendos statusas.

REKLAMA
REKLAMA

„Net nežinau, ką pasakyti, viskas čia taip netiketai gavosi“, – susigraudinęs scenoje kalbėjo A. Jomantas.

 „LKL GALA 2024 “ renginyje su A. Jomantas atsakė ir į naujienų portalo tv3.lt klausimus.  

REKLAMA

Vis labiau apsipranta, kad nebėra krepšininkas 

Malonu matyti tiek daug kolegų ir žvaigždžių? – pradėjome pokalbį su LKL legenda.

Tikrai taip. Labai gražus renginys. Kaip suprantu, praėjusį sezoną LKL uždarymo ceremonijos nebuvo, nuspręsta surengti dabar, kai klubai neturi rungtynių ir yra tokia pauzė. Klubai buvo nubalsavę, kad tokį renginį geriausia daryti FIBA „langų“ metu.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip „Rytui“ sekasi išnaudoti šią pertrauką, kai beveik pusę klubo žaidėjų atstovavo Lietuvos rinktinėje?

Ta pertrauka prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu („Rytas“ pralaimėjo „Wolves“ klubui, autoriaus pastaba). Penki lietuviai išvyko į rinktinę, dar keli amerikiečiai išskrido į JAV su asmeniniais reikalais. Nuo pirmadienio pradedame vėl sportuoti.

„Ryto“ sporto direktoriumi esate nuo 2023 m. gruodžio pabaigos. Kaip jaučiatės šiose pareigose?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis labiau apsiprantu, kad esu nebe krepšininkas ir esu kitoje pozicijoje. Kaip matome, daug krepšininkų tapo klubų sporto direktoriais.

Kalbų dėl ateities – daug, bet aiškumo – mažai 

Jūsų pirmuoju darbu prieš pat Kalėdas tapo skambus Marcuso Fosterio susigrąžinimas Gal kažką panašaus esate suplanavęs ir šiemet?

Gal nespekuliuokime šitais dalykais. Praėję metai buvo praėję metai, kaip bus šiais metais – dar pažiūrėsime (šypsosi).

REKLAMA

Pakalbėkime apie jūsų gimtojo miesto Mažeikių klubą, kurį neseniai supurtė permainos. Paskirtas naujasis sporto direktorius, atsisveikinta su treneriu Virginijumi Šeškumi. Ką apie visa tai manote?

Permainos yra padarytos, vadovybė taip nusprendė. Niekas nedaro permainų galvodamas kaip pakenkti. Visi permainas daro tam, kad klubui būtų geriau – būtų daugiau pergalių ir pan. O kas ir kodėl ten įvyko – nelabai žinau.

REKLAMA

Esate auksinių laikų „Ryto“ krepšininkas, kuris 2008–2009 m. su klubu laimėjo visus įmanomus 5 titulus. Tuomet klubui vadovavo Rimas  Kurtinaitis, kuris dabar yra Lietuvos rinktinės treneris. Ar žiūrint rinktinės rungtynes ir stebint R. Kurtinaičio propaguojamą braižą pačiam nesukilo prisiminimai?

Žinote, nuo tų metų yra praėję jau labai daug laiko. Vis dėlto treneris Kurtinaitis turi savitą braižą ir matome, kad tai neša sėkmę.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jums žaidžiant „Ryte“ klubas dalyvaudavo Eurolygoje, į Vilnių atvažiuodavo geriausi Europos klubai – „Barcelona“, „Maccabi“ ir kiti. Ar dirbamas sporto direktoriumi norite sirgaliams suteikti bent viltį, kad tokie vardai vėl atvažiuos į sostinė ir „Rytas“ galės su jais konkuruoti?

Visų pirma, jūsų išvadinti klubai dabar žaidžia Eurolygoje, o mes – FIBA Čempionų lygoje. Kas bus ateityje – labai sunku kalbėti. Vyksta daug čia visokių kalbų, bet kaip bus – neaišku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų