Dubline vykstančio Deviso taurės varžybų Europos/Afrikos zonos II-os grupės antrojo etapo mačo tarp Lietuvos ir Airijos baigtis – jau nulemta. Lietuviai laimėjo visas tris pirmas dvikovas ir anksčiau laiko užsitikrino galutinę pergalę.

Lemiamą trečią tašką šeštadienį iškovojo mūsų šalies teniso dvejetas – Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis, kurie 6:3, 6:3, 6:4 pranoko airių Jameso Cluskey ir Barry Kingo porą.

Priminsime, kad penktadienį vienetų mačuose 20-metis lietuvis Ričardas Berankis (ATP 132) 6:7 (2-7), 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo 23-ejų metų Jamesą McGeę (ATP 508), o L. Grigelis (ATP 429) 6:2, 6:3, 6:1 sudorojo Conorą Nilandą (ATP 162).

Rytoj, sekmadienį, bus žaidžiami likę du susitikimai, tačiau jie jau nieko nebelems – Lietuvos tenisininkai, pirmajame etape 3:2 parklupdę britus, dėl patekimo I-ąją grupę rugsėjo 17-19 d. žais su Bulgarijos–Slovėnijos poros nugalėtojais.  Ta dvikova tikriausiai vėl vyks Vilniuje, „SEB arenoje“.