• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną dieną, taip ir šįryt „Power Hit Radio“ feisbuko paskyroje pasirodė ryto klausimas. Šįsyk jis skambėjo štai taip: „Nuomos perlai – ant kokių variantų esi užsišokęs beieškant būsto?“ 

Kaip ir kiekvieną dieną, taip ir šįryt „Power Hit Radio“ feisbuko paskyroje pasirodė ryto klausimas. Šįsyk jis skambėjo štai taip: „Nuomos perlai – ant kokių variantų esi užsišokęs beieškant būsto?“ 

REKLAMA

Komentaruose radijo klausytojai suskubo pasidalinti savo patirtimi, kuri daugumą kitų privertė susijuokti ar net susiimti už galvų negalint patikėti, kad taip būna. 

„Priešais (aut. past. – butą) šeimininkų durys buvo. <...>, tik į svečius ateidavo draugės, iškart pradėdavo brautis į butą, kad jas išvarytų ir liepdavo 20 valandą eiti miegoti“, – dalinasi Inga.

Patirti nuomotojų siaubą teko ir Monikai Ievai. 

„Nuomavausi iš pagyvenusiu žmonių. Kiekvieną mėnesį ateidavo nuomos pasiimti ir mokesčių skaitliukus patys nusirašyti. Tai tikrindavo viską: atidarydavo tualeto dangtį, spinteles, net šaldytuvą prigavau žiūrint. Labai nesmagu, pamenu, būdavo“, – teigia ji.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai studijavau gyvenau pas senjorų porą. Ateidavo pas juos anūkės ir išbandydavo mano kosmetiką, matuodavosi rūbus, kol galiausiai keletas rūbų ir maudymkė dingo. Labai gerai prisimindavau, kokia tvarka kambary ir spintoje palikdavau daiktus“, – pasakoja Inesa. 

REKLAMA

Maudytis galima tik trečiadienį ir penktadienį

Kone didžioji dalis pasisakymų komentaruose buvo susijusi su vyresnio amžiaus nuomotojais, kurie net ir išnuomavę būstą nesilaikydavo jokių atstumų.

„Norėjome su draugu išsinuomoti butą Kaune. Radome pakraštyje pas babcę, ji gyveno dideliame name ir kieme dar buvo pastatas, kurį nuomavo antrame aukšte.

Kambarys su bendra virtuve, bet čia ne tai svarbiausia. Svarbiausia sąlyga jos buvo, jog negalima turėti automobilio, kad kiemo neišvažinėtų niekas. Karšto vandens bus galima tik nusimaudyt 2 kartus savaitėje, trečiadienį ir penktadienį. 

REKLAMA
REKLAMA

Negalima rūkyti, negalima vartoti stiprių vaistų. Pastarasis draudimas išvertė iš koto. Bėgome neatsisukdami iš to kiemo“, – dalinasi Asta.

„Nuomavomės namuką. Tokį atokiai nuo gatvės, kaimynų, vienkiemį, žodžiu. Ir šeimininkai dažnai atvažiuodavo apžiūrėti savo tvirtovės. Dažnai sulaukdavome skambučio su pasakymais, kad tokią ir tokią dieną atvažiuosime, bus giminės susirinkimas. Liepdavo tą parą išvažiuoti ir leisti pabaliavoti“, – juokiasi dabar pasakodama Gabrielė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau ne visuomet tikrais siaubais būna ir nuomotojai. Pastariesiems su keistenybių turinčiais nuomininkais taip pat tenka susidurti. 

„Kadaise nuomavau bute kambarį šokėjui, kuris vonioje praleisdavo valandų valandas. Galų gale, kartą po jo nuėjau praustis ir paleidus vandenį pradėjo kištis. Į paviršių kilo vanduo su šūdais... 

Ogi žmogelis darydavosi klizmas vonioje prieš išvykstant į filmavimus šokti. Užkišo šūdais vonią... Po to incidento jis po filmavimo grįžo tik savo daiktus pasiimti“, – pasakoja apie nemalonią patirtį Edita.

dar būtų faina, kad rišliai rašytumėt:
dar būtų faina, kad rišliai rašytumėt:
„Priešais (aut. past. – butą) šeimininkų durys buvo. , tik ateidavo draugės, iškart pradėdavo brautis į butą, jog išvaryti ir liepdavo 8 val. eiti miegoti“, – dalinasi Inga.
Iš vis butai neturi buti nomuojami be bendrasavininkų sutikimo.Namas ne verslo objektas,nomuojant butą pažeidžia kitu savininkų interesus, teisę i ramybę,i saugumą.Neaišku kokie žmonės nomuojasi butus,ne patys geriausi.Triukšmauja,nesaugo bendrą turtą,netvarko laiptinių.Visa tvarkos našta
lieka būtų savininkams.Daugiabutis ne verslo rūmai, todėl nomuoti butą turi butinai gauti sutrikimus iš visų butų savininkų ,toje laiptinėje, o galbūt viso namo, kuriame nomuoja butą.Turi būti vieną kartą tvarka šioje verslo srityje.
Niekada nieko nedarykit iš gailesčio.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų