Europos taurės turnyro antrojo etapo L grupės pirmajame mače Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas išvykoje 67:81 (16:20, 10:20, 22:13, 14:9, 5:19) po pratęsimo nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkams.

Rungtynių pradžia nieko blogo „Lietuvos rytui“ nežadėjo ir 6-ąją minutę vilniečiai dar pirmavo 12:8, tačiau „Lokomotiv-Kuban“ komanda laimėjo 3 minučių atkarpą 10:0 ir truktelėjo į priekį - 18:12. Nors Stepono Babrausko dėka svečiai priartėjo (16:18), visgi paskutiniai taškus kėlinyje pelnė rusai - 20:16.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė Rusijos komanda. Esant lygiam rezultatui (22:22) šeimininkai laimėjo atkarpą 13:0 ir pirmą kartą šiame mače susikrovė dviženklį pranašumą - 35:22. Situacijos negerino ir Aleksandro Džikičiaus paprašytos minutės pertraukėlės, nes įpusėjus rungtynėms „Lietuvos rytas“ turėjo jau 14 taškų deficitą - 26:40.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Lietuvos ryto“ ekipa. Sėkmingos gynybos dėka vilniečiai per pirmąsias 6 kėlinio minutes praleido vos 4 taškus, o patys pelnę 15 beveik pasivijo varžovus - 41:44. „Lokomotiv-Kuban“ komanda atsigavo po nokdauno ir sėkmingai užbaigė ketvirtį bei padidino pranašumą - 53:48.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 5 minutes šeimininkai jau turėjo 8 taškų persvarą (59:51), bet „Lietuvos rytas“ įspūdingai darbavosi gynyboje ir varžovams neleido pelnyti nė taško, o patys vilniečiai įmetė 11 ir likus 24 sekundėms jau buvo padėties šeimininkais - 62:59. Roderickas Blakney realizavo abi baudas, o kai jau atrodė, kad svečiams tereikia išlaikyti kamuolį savo rankose, suklydo Tyrese'as Rice'as, o taisykles pažeidė Predragas Samardžiskis. Prie baudų metimų linijos stojęs R.Blakney pataikė tik pirmąją baudą - 62:62. Po minutės pertraukėlės „Lietuvos rytas“ dar turėjo 2 sekundes lemiamam metimui, tačiau Stepono Babrausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu kur kas pranašesni buvo Rusijos komandos krepšininkai, kurie pasinaudo tuo, jog daugelis „Lietuvos ryto“ žaidėjų turėjo po 4 asmenines pražangas. „Lokomotiv“ ekipa atitrūko ir ramiai baigė susitikimą laimėdami jį 14 taškų skirtumu - 81:67.

„Lietuvos rytas“: S.Babrauskas 17 (1/6 tritaškiai), R.Seibutis 15, T.Rice'as 9 (3/12 dvitaškiai, 6 kld., -8 naud. bal.), J.Valančiūnas 8 (13 atk. kam.).

„Lokomotiv-Kuban“: J.Massay 17, A.Traore 15 (9 atk. kam.), R.Blakney ir K.Riversas po 13, S.Bykovas ir P.Brezecas po 10.