Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turnyre Rygoje iškovojo antrąją pergalę. Šį kart lietuviai rezultatu 96:90 (26:22, 23:24, 28:19, 19:25) palaužė Baltarusijos krepšininkų pasipriešinimą.

Lietuviai nuo pirmosios minutės išsiveržė į priekį (9:2). Galingai rungtynes pradėjo Robertas Javtokas, kuris įpusėjus kėliniui jau buvo pelnęs 7 taškus (3/3 dvitaškių, 1/2 baudų) bei atkovojęs 2 kamuolius. Per pirmąjį ketvirtį lietuviai visuomet išlaikė saugų 6-9 taškų atotrūkį. Po pirmųjų 10 minučių Lietuvos rinktinė buvo priekyje - 26:22.

Antrajame kėlinyje Baltarusijos rinktinė sumažino skirtumą iki 1 taško (30:29), tačiau tuomet ypač stabiliai rungtyniaujantis Darius Songaila pelnė 4 taškus iš eilės. 15-ąją mačo minutę varžovai prisivijo lietuvius ir išlygino rezultatą (34:34). Po minutės Vladimiras Šarko tolimu metimu pirmąkart išvedė Baltarusiją į priekį (35:37). Pasibaigus dviems kėliniams rezultatas buvo 49:46.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžus R.Javtokui lietuvių žaidimas kaip mat pagerėja. Lietuvos rinktinė spurtavo 10:1 ir įgijo saugią 12 taškų persvarą (59:47). Baltarusiai nesnaudė ir sužaidė atkarpą 8:0, taip sumažindami lietuvių pranašumą iki 4 taškų (59:55). Kiek vėliau, po taiklaus Pauliaus Jankūno metimo lietuviai susigrąžiną dviženklę persvarą (66:55). Besibaigiant kėlinukui Linas Kleiza pataikė iš toli ir padidino persvarą iki 12 taškų (77:65).

Paskutiniajame ketvirtyje lietuviai stengėsi išlaikyti saugų atotrūkį (81:67), tačiau netrukus baltarusiai spurtuoja 11:0 ir sušvelnina rezultatą 81:78. Abi komandos neretai išreikšdavo savo nepasitenkinimą teisėjų sprendimais. Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rinktines teskyrė 4 taškai (88:84). Vis dėlto L.Kleizos ir D.Songailos pastangomis lietuviai iškovojo pergalę (96:90).

Lietuva: R.Kaukėnas 16, D.Songaila (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškių) 15, Š.Jasikevičius (7 rez. perd.) 14, R.Šiškauskas 12, L.Kleiza (8 atk. kam.) 11, P.Jankūnas ir R.Javtokas - po 9, L.Lavrinovičius 5, D.Lavrinovičius 4, D.Slanina 1.

Baltarusija: V.Veremenko (7 atk. kam.) 23, I.Mešerakovs 14, A.Kudravcevs 13, D.Kuzmins 12, A.Kučinskis 11, V.Šarko 7, P.Uļjanko ir A. Kuļšs - po 5