Vienas po kito į šios Londono galerijos vidų rieda vienračiai robotai. Ten kur turėtų būti jų galvos, matyti prijungtos planšetės, per kurių ekranus po modernaus meno parodą dairosi susidomėję galerijos lankytojai, išties ramiai sėdintys namuose. Nors Didžiojoje Britanijoje karantinas nepaskelbtas, žmonės čia kaip ir daugelyje pasaulio šalių vis dažniau renkasi veikiau parodą apžiūrėti taip, per atstumą, negu į ją keliauti patys. Toks inovatoriškas parodos lankymo būdas, pasak ją pristatančio menininko pirmas pasaulyje. Be to, lankytojai čia pasidairyti gali ne tik iš Londono, bet viso pasaulio. O tai itin palanku menininkams. Roboto pagalba žiūrovai gali laisvai važinėtis po salę, priartinti ar atitolinti apžiūrimus objektus.
„Tai išties kažkas neįprasto. Galite kontroliuoti savo judėjimą, taigi tai pati artimiausia patirtis palyginus su tikru apsilankymu parodoje“, – sako meno kolekcionierius Simon De Pury.
Teatro pasirodymas vyksta vienoje iš San Paulo miesto automobilių stovėjimo aikštelėje. Kol improvizuotoje scenoje aktoriai iš Arthuro Azevedo teatro su kaukėmis vaidina Šekspyro amžininko Beno Jonsono pjesę, žiūrovai juos stebi sėdėdami į šiltnamius panašiose plastikinėse kapsulėse. Nors miesto valdžia čia ir leido nuo mėnesio pradžios teatrams atsidaryti, tai pirmas spektaklis mieste nuo tada, kai šalyje ėmė siautėti koronavirusas. Šiuo itin saugiu spektakliu teatro nariai tikisi įkvėpti ne tik kitus aktorius, bet ir žiūrovus vėl sugrįžti į teatrus.