Pasaulinė jaunųjų lyderių organizacija „Junior Chamber International“ (JCI), vykdanti moksleiviams skirtą projektą „JCI Sėkmės mokykla“ gegužės 24 d. organizuoją trečiąją ir šiais mokslo metais paskutinę konferenciją „Įkvėpk, žinok, sukurk!”. Joje dalyvauti bei pasisemti naudingų žinių kviečiami visi Lietuvos 10-12 klasių moksleiviai.
Finalinėje konferencijoje pranešimus skaitys Jaunojo finansininko akademijos studentų “geidžiamiausiu lektoriumi” pripažintas UAB “Finasta investicijų valdymas” fondų valdytojo asistentas Dovydas Asanavičius, kuris moksleiviams atskleis vieno iš pinigų “įdarbinimo” būdų – investavimo į fondus - paslaptis, ir paaiškins, kodėl kartais verta patikėti pinigus profesionalams.
Sertifikuotas NLP praktikas Žanas Gongapševas atskleis komunikacijos gudrybes ir patars, kaip naudotis darančiais įtaką ginklais. Konferenciją užbaigs UAB “Šiaulių personalo valdymo grupės” vadovė Inesa Daugintaitė, kuri moksleivius skatins atskleisti kūrybiško mąstymo galias, padės formuoti ateities viziją ir ugdyti savyje tvirtą bei perspektyvią asmenybę.
„Tikimės, jog jau į trečiąjį Lietuvos miestą vežama projekto „JCI Sėkmės mokykla“ vėliava vėl sukvies didelį būrį aktyvių, smalsių ir savo ateitimi jau šiandien besirūpinančių jaunuolių”, - teigia projekto vadovas Nerijus Buivydas. Pasak organizatorių, dviejų pirmųjų renginių įdirbis šiandien jau leidžia šiek tiek atsikvėpti nuo parengiamųjų darbų ir daugiau energijos skirti turiniui - žinią apie būsimas konferencijas platina patys moksleiviai.
“Džiugu, jog skirtinguose miestuose vykstančiuose renginiuose jau atpažįstame dalyvių veidus”, - teigia “Sėkmės mokyklos” komanda. – “Tai pats didžiausias mūsų darbo įvertinimas, skatinantis ir toliau investuoti į jaunų, perspektyvių ir sėkmingų asmenybių ugdymą”.
Konferencija „Įkvėpk, sužinok, sukurk!” vyks Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16). Renginio pradžia – 10 val. Daugiau informacijos apie konferenciją www.sekmesmokykla.lt.
Organizatorių teigimu, kasdienybe tapusių mokytojų streikų bei nesibaigiančių ginčų dėl švietimo sistemos reformos kontekste, jie gauna aiškų signalą ne tik iš moksleivių, bet ir jų renginiuose mielai dalyvaujančių pedagogų – “Sėkmės mokykla” pamažu tampa ne tik naudinga, bet ir be galo svarbia šiandienos jaunimo ugdymo bei švietimo procesų dalimi.
“Tikrai nepretenduojame į alternatyvą mokymo programoms, tačiau džiaugiamės galėdami bent iš dalies užpildyti ir kompensuoti šiandieninio moksleivių ugdymo spragas bei kelti jų motyvaciją tobulėti”, - teigia N.Buivydas.