Iš Misurio valstijos kilusi Mergaitė nuo vaikystės serga liga, kuri dažniausiai diagnozuojama vyresniesiems – vėžiu. Kaulus apėmusi klastinga liga įsibėgėjo taip, kad jauna paauglei medikai turėjo amputuoti koją iki zonos virš kelio.
Mažos mergaitės tėvai bijojo blogiausio, tačiau šiandien ji gali pasigirti dideliais pasiekimais. Nors skambės daugiau nei keistai, G. Shull jau spėjo išgarsėti dėl savo atsidavimo baletui. Mergaitė, kuri neturi vienos kojos sugebėjo tapti balerina, dalyvaujančia įvairiuose konkursuose.
Kad jos organizme vyksta chaosas, G. Shull suprato 2011 metais. Čiuožinėdama ji patyrė traumą – nukrito tiesiai ant kelio. Praėjus kelioms savaitėms mergaitės tėvai ją priverstinai nuvežė pas medikus, kurie nutarė peršviesti koją.
Daktarai buvo tikri, kad tai tebuvo kaulo lūžis ir mergaitei ši trauma sukėlė neeilinį stresą. Deja, kiek vėliau paaiškėjo, kad iš tiesų G. Shull sirgo vėžiu.
„Buvome šokiruoti. Pranešęs mums apie vėžį, daktaras vėl kelis kartus turėjo pakartoti diagnozę, nes aš nepatikėjau, nesupratau, apie ką jis šneka. Gabi paklausė manęs, kas jai nutiko. Mes tik išlemenome, kad kai kas labai negero, tačiau blogis visuomet virsta gėriu. Ir tai, kad perėję sunkumus žmonės sutvirtėja. Taip vėliau ir nutiko“, – prisimena G. Shull mama.
Mergaitei teko iškęsti dvylika chemoterapijų tam, kad iki operuojamo dydžio susitrauktų navikas. Chirurgai amputavo mergaitės kelį, o likusias sveikas kojos dalis susiuvo, tad Gabi kulkšnis dabar atlieka kelio vaidmenį.
Sugijus žaizdoms, mergaitės tėvai ėmė daryti viską, kad tik motyvuotų savo mylimą dukrą. „Mes rodėme Gabi įvairius vaizdo įrašus, kuriuose įamžinti vaikai čiuožinėja riedučiais, vandens slidėmis bei laipioja kalnais, nors yra lygiai taip pat sužaloti, kaip ir ji“, – pasakoja mama.
Pajutusi norą nuversti kalnus, Gabi taip pat rado mėgstamą veiklą – baletą.