Anot jos, daugelis lietuvių ir net žinomų žmonių dažnai naudojasi išgalvotomis, skaudžiomis istorijomis tik tam, kad atkreiptų į save dėmesį, taptų populiaresni. Šia tema mergina prabilo savo socialiniame tinkle „Facebook“.
„Lietuvoje tie, kurie yra „vargšai“, kažkokios gyvenimo „aukos“, tie, kas viešai pasakoja kaip augo vaikų namuose, ar kaip sirgo išgalvotomis baisiomis ligomis, ar kokioj depresijoj gyvena, kuo labiau nuskriausti gyvenimo – tuo labiau yra mylimi.
Taip, jėga kai tu gali pasidalinti savo istorija, įkvėpti kitus turinčius tas pačias problemas, parodyti, kad galima viską praeiti, viską išgyventi. Bet tai juk galima pateikti kaip kažkokį pamokantį dalyką gyvenime, išversti tai į kažką pozityvaus, gražaus, norint padėti kitiems!
Gerbiu tokius žmones labai! Bet toks jausmas, kad dauguma lietuvių „žvaigždžių“ naudoja tai grynai tam, kad tiesiog žmonės kalbėtų, gailėtų, guostų ir taip labiau juos mėgtų.
Ne geriau būtų užvesti naują trendą ir „nerti“ žmonėms į subines pozityvu, motyvuoti pozityviais dalykais, rasti kitų būdų kaip išpopuliarėti, o ne kurti istorijas, koks tu vargšas ir nelaimingas, ir kiek vaikystėj psichologinių traumų turėjęs? Tai dabar, kad mane labiau mėgtų ir gailėtų, man reikia sukurti istoriją, jog vaikystėj anoreksija sirgau?
Noriu pabrėžti, kad aš ne varau ant žmonių, kurie turi ar turėjo problemų gyvenime, bet kamon, nėra nei vieno žmogaus, kuris neturėtų problemų. Mes visi turime kažkokių nuoskaudų mažesnių ar didesnių gyvenime ar iš vaikystės, ar dabar, bet kažkaip atrodo, kad mūsų Lietuvos žvaigždžių padangėje visi kažkokie „ypatingai“ sutraumuoti gyvenimo žmonės, vargšai, kuriems atrodo, kad jiems vieniems gyvenimo kelias nėra lengvas. Ir keisčiausia, kad visi internautai atrodo maitinasi iš viso to negatyvo, visiems tas taip patinka, kartu visiems liūdėti. Daugiau pozityvo, žmonės“, - rašė K. Meschino.