Žinokite, ko ieškote ir kiek galite išleisti
Apsibrėžkite ribas, kurios apsaugos nuo spontaniškų, emocinių pirkinių, kurių pagrindinė vertė – patirtas apsipirkinėjimo džiaugsmas. Visų pirma reiktų gerai apgalvoti, kokių rūbų bei aksesuarų tikitės įsigyti. Pirkinių sąrašas tikrai praverčia ne tik kasdieniam apsipirkimui, bet ir formuojant savo garderobą. Žinant, kad norite įsigyti džinsus, palaidinę ir naują rankinę, bus mažiau pagundų gaišti laiką peržiūrinėjant visų į akį kritusių rūbų kainų etiketes. Taip pat derėtų apsidrausti nustatant limitą, kokią pinigų sumą leidžiate sau išleisti. Perkant su nuolaida dažnai pagauna „puikių pasiūlymų“ azartas ir paprasta nepastebėti, kaip išsipučia „pigesnio“ apsipirkimo kaina.
Pirmenybė madai nepavaldiems pirkiniams
Niekam ne paslaptis, kad per išpardavimus didžiausios nuolaidos taikomos rūbams, kurių dienos jau suskaičiuotos. Tai puiki proga įsigyti super madingą švarkelį, kuris kitą sezoną atrodys kaip pasiklydęs keliautojas laike. Kita vertus, tai puikus metas susipirkti vadinamosios kapsulės rinkinį – aukštos kokybės klasikinio dizaino rūbus, kurie tarnaus ne vieną sezoną. Taip pat neapsiriksite pasinaudoję proga įsigyti sportui ir aktyviam laisvalaikiui tinkamos aprangos. Juo labiau – naujos tamprės įkvėps ryžto nepraleisti treniruotės.
Nereikalingi daiktai yra nereikalingi, net jei kainuoja pigiau
Bene pati svarbiausia sėkmingo apsipirkimo per išpardavimą taisyklė – pirkite tik tuos daiktus, kuriuos įsigytumėte ir be nuolaidos. Galbūt negalite sau leisti mokėti pilnos nusižiūrėtų aulinių batų kainos, tačiau mintyse jau kuris laikas kuriate vis įspūdingesnius derinius su jais. Toks variantas – tinka. Tačiau tikrai nedėkite į pirkinių krepšelį palaidinės, kurios kaina geresnė nei jos spalva ar kirpimas. Nesižvalgykite ir į jums netinkančio modelio suknelių patrauklias kainas. Net už labai nedidelę kainą įsigijus beveik gerą rūbą, iš tiesų sumokėsite pinigus už galimybę savo spintoje sandėliuoti nereikalingus daiktus.
Išpardavimai ir nuolaidos nepanaikina ir kitų sėkmingo apsipirkimo taisyklių. Pirkite tik savo dydžio rūbus – kai sulieknėsite, tada ir bus geriausia proga įsigyti tą ankštą suknelę. Prieš dedant rūbą į pirkinių krepšelį mintyse jį apsirenkite su bent trimis skirtingais jūsų spintoje jau esančiais drabužiais. Pati stilingiausia palaidinė liūdės spintoje nenešiojama, jei nederės su kitais jūsų rūbais.
Parduotuvėse išpardavimų magija sukuriama ne tik etiketėse sužymint mažesnes kainas, bet ir parenkant muziką, sumaniai išdėliojant prekes, kabinose pastatant liekninančius veidrodžius ir kitais subtiliais, apsipirkti įkvepiančiais triukais. Vienas iš efektyvesnių būdų nepakliūti ant prekybininkų kabliuko – apsipirkti patogiai įsitaisius ant savo sofos. Per išpardavimus drabužiai ir batai internetu perkant kainuos pigiau, o pats apsipirkimas bus malonesnis ir efektyvesnis.