Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sviedžia konservatoriai ir socialiai pedofilai
Padarytu Lietuvai tokes snkcijas kaip Rusijei tai isdvestu urodai per metus
Kiek putino parsidaveliu islindo,tratinkit i ruskyna laizyti putinui zopos uz 200 euru.
Prašome palyginti kainas žiemos metu.
Oho kiek čia vatnikų
@Kęstutis Akliems fanatikams, kuriems nesvarbu kas vyksta, o tik aklai klauso ir garbina savo ,,dievuli", visi kiti yra vatnikai. Ir tokių garbintojų deja yra dar 20 procentų.
@Kęstutis visi vatnikai čia ir renkasi, dauguma net letuviškai dorai nemoka.Kankinasi, bet į rodiną nenori
@Kęstutis Savo zmoniu rusai vatnykais tikrai nevadina
Dar atminkit kad rusija kariauja prieš visą eurosojūzą ir nato ir dar geriau negu lietuvoj gyvena nes elektra dujos kuras pigesni mes niekur nekariaujam ir vistiek šiknoj tai kas būtų jei karas.
Nekalbant kad vidurkis nerodo realybės. Nes vieni gauna daug kiti mažai o pagal vidurkį skaičius didesnis. Suskaičiavo kad išeina tiek ir tiek pigiausių krepšelių. Nu neišeina dar iš tos sumos mokesčius reikia sumokėti. Galima pagalvoti gavus algą į rankas tik maistas perkamas
O ko tikejotes jei virs 30 metu valdo uzsislaptine kremliaus statytiniai.
@Senelis Tai ko už tokius balsuojat seneli,a...a..
Rado ką lyginti
Kaune mūsų darbe mokama alga nuo 800 iki 900 euru
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų