Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (15/26) šventė dramatišką pergalę su sirena.

„Pelicans“ namie 128:125 (35:36, 30:23, 32:30, 31:36) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (20/21).

Mačo herojumi tapo Brandonas Ingramas, pataikęs pergalingą tritaškį likus mažiau nei sekundei iki šio pabaigos. Beje, perdavimą jam atliko J. Valančiūnas.

Puolėjas iš viso pelnė 33 taškus, o per paskutinę susitikimo minutę smeigė net tris tolimus metimus.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 19 kartų, o 14 kartų rezultatas buvo lygus.

Likus žaisti 50 sekundžių „Pelicans“ buvo priekyje 124:118, bet likus 3,6 sek. D’Angelo Russellas prasiveržimu rezultatą išlygino. Vis tik tada B. Ingramas rungtynes „uždarė“.

„Pelicans“ krepšininkų nepražudė ir klaidos – jų padarė net 21, o jas „Timberwolves“ pavertė 35 taškais. Viską atpirko fantastiškas tritaškių pataikymas – 16 iš 33.

„Pelicans“: B. Ingramas 33, J. Hartas 21, H. Jonesas 14, J. Valančiūnas (12 atk. kam.) ir J. Hayesas po 13, D. Grahamas 11.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 28, K. Anthony-Townsas 26, D. Russellas ir M. Beasley po 18.