• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas Ludacris neseniai pristatė muzikinį vaizdo klipą savo naujai dainai „Vitamin D“. Šiuo metu visi kalba ne tik apie tai, bet ir apie dainininko pasirinktą ir vaizdo klipe pademonstruotą įvaizdį.

20

Dainininkas Ludacris neseniai pristatė muzikinį vaizdo klipą savo naujai dainai „Vitamin D“. Šiuo metu visi kalba ne tik apie tai, bet ir apie dainininko pasirinktą ir vaizdo klipe pademonstruotą įvaizdį.

REKLAMA

„Twitter“ socialiniame tinkle internautai bei muzikos fanai aptarinėja atlikėjo pilvo presą, nes jame Ludacris pasirodo su akivaizdžiai dirbtiniu būdu pakoreguotais raumenimis.

Socialinio tinklo lankytojai vaikino kūną prilyginą bandelėms, kiti jį kaltina neoriginalumu ir žaidimo „Sims“ veikėjo kopijavimu, tačiau ar tikrai iš tokios Ludacris išvaizdos reikėtų juoktis?

Įvairios kūno įvaizdžio kampanijos teigia, kad šis vaizdo klipas tik primena apie tai, jog vyrai, taip pat kaip ir moterys, vis dažniau jaučia spaudimą turėti gražią figūrą.

REKLAMA
REKLAMA

Nėra aišku apie tikruosius žvaigždės ketinimus, tačiau jis pasidalino įrašu, kuriame vienas iš gerbėjų teigė, jog toks įvaizdis buvo pasirinktas neatsitiktinai.

REKLAMA

Vaizdo klipo pabaigoje atlikėjas vis dėlto nubunda ligoninėje, o prieš tai matyti vaizdai atrodo lyg sapnas.

Denise Hatton, viena iš „Be Real Campaign“ įkūrėjų teigė, kad toks požiūris į išpuoselėtus vyrų kūnus vis dar kelia labai daug problemų.

„Vaizdo klipuose besifilmuojančių žmonių kūnai ir išvaizda kai kuriems žiūrovams vis dar kelia nemalonius jausmus apie jų pačių figūras. Šiuo atveju matome, kad aplinkinių daromas spaudimas atrodyti idealiai taip pat daro įtaką ir garsiems asmenims. Medijose, muzikos industrijoje ir reklamose svarbu atkreipti dėmesį į tikrus žmones ir tikrus kūnus. Būtent dėl to buvo sukurtas pasižadėjimas įmones skatinti naudoti bei savo darbuose vaizduoti tikrus ir sveikus kūnus“, - sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Nora labai dažnai kalbama apie tai, jog dažniausiai moterys kompleksuoja dėl savo kūnų, svarbu žinoti, kad tai liečia abiejų lyčių atstovus.

„Mūsų žiniomis, neramumai, kuriuos sukelia vienokie ar kitokie netobulumai, pasireiškia tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Mūsų kampanijos atlikti tyrimai parodė, kad 40 procentų vyrų jaučia spaudimą turėti nepriekaištingą kūną iš televizijos ir žurnalų bei juose pozuojančių įžymybių bei sportininkų, kurie neretai būna patobulinti kompiuterinėmis programomis“, - pasakojo Denise Hatton.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Psichinės sveikatos atstovas Danny Bowmanas, anksčiau kentėjęs nuo protinio sutrikimo, priverčiančio asmenį į savo kūną žiūrėti netinkamai ir nuolat būti juo nepatenkintu, teigė: „Mano nuomone, šis dainininko sukurtas įvaizdis atspindi tai, ką žiniasklaida ir kitos medijos bando įteigti vyrams bei daryti spaudimą turėti tam tikrą kūną. Kaip vyras, būtent po tokių vaizdų aš kitaip pradedu žiūrėti į savo kūną.“

REKLAMA

Jis taip pat sakė, jog vieši pareiškimai apie moterų kūno įvaizdžio bėdas veikia ne tik šios lyties atstoves. Vis daugiau vyrų atvirai prisipažįsta apie juos užklupusius sunkumus. Kuo atviriau apie tai kalbės visuomenė, o, svarbiausia, vyrai, tuo mažiau bėdų, susijusių su šiais skirtingais požiūriais, bus. Taip pat svarbu paminėti, kad apie sukurto tobulo įvaizdžio problemas žmonės turėtų kalbėti labai rimtai ir nejuokaudami, nes kitaip situacija nepasikeis.

„Kai žmonės pasakoja anekdotus apie įvairias kūno formas turinčius žmones, ypač vyrus, taip dar labiau padidėja gėdos jausmas, o asmenys bijo paprašyti pagalbos. Be to, tai taip pat neigiamai veikia ir psichinę asmens būklę“, - sakė Danny.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų