Katalonijos (Ispanija) instituto paleontologijos mokslininkų grupė Menorkos saloje rado Nuralagus rex, vadinamo "triušių karaliumi", kaulų liekanų.
Šis triušis buvo 10 kartų didesnis už kitus, seniai išmirusios šios veislės atstovus, ir svėrė apie 12 kilogramų. Nepaisant įspūdingo dydžio, manoma, kad "triušių karalius" buvo ramaus ir geranoriško būdo. Mokslininkai iškėlė hipotezę, kad "triušių karaliaus" protėviai Menorkos saloje apsigyveno tuomet, kai Viduržemio jūra džiūvo, ir dabartinės Balearų salos sudarė vientisą teritoriją su Afrikos ir Eurazijos žemynais. Po kurio laiko jūra atgavo buvusį vandens lygį, o salose apsigyvenę gyvūnai liko atskirti nuo "didžiosios žemės".
Kadangi plėšrūnų saloje nebuvo, triušiai galėjo mėgautis ramiu gyvenimu ir netrukdomi augti. Spėjama, kad "triušių karalius" buvo ne tik didelis, bet ir nustojo šokinėti.
Nuralagus rex tapo dar vienu "salos taisyklės" patvirtinimu: atsidūrę izoliuotoje nuo didelės sausumos teritorijoje, didieji gyvūnai mažėja, o mažieji, atvirkščiai, didėja.