Viena moteris (pavadinkime ją Laura) pasakoja, kad iki šiol liko nesupratusi, kodėl jos vyro tėvas atsisakė kvietimo dalyvauti savo anūko krikštynose ir pareiškė, kad nenori jose būti be jokių papildomų paaiškinimų. Ji teigia, kad jis dalyvavo jos vyriausio vaiko krikštynose, todėl dabar negali suprasti, kokia yra nenoro priežastis.
Nors moters anyta planuoja dalyvauti, tačiau mama nemano, kad vyro tėvas krikštynas žada praleisti dėl to, kad yra ateistas arba būtų nusiteikęs apskritai prieš dalyvavimą religinėse ceremonijose, kadangi anksčiau jis tai darė.
Maniusi, kad su savo vyro tėvais sutaria pakankamai gerai, nors santykiai išlieka neutralūs, Laura liko suglumusi ir baiminasi, kad galėjo ką nors įžeisti.
Liko nesupratusi
„Mumsnet“ forume ji rašė: „Mano nuomone, toks vyro tėvo atsakymas yra visiškai keistas. Svarbu ne tai, kad jis nenori ten būti, o tai, kad jis mums tiesiai šviesiai pasakė, kad jo ten nebus.
Suprantu, kad visi turime švenčių, šeimos susibūrimų, kuriuose ne visuomet norime dalyvauti, tačiau atsisakydami kvietimo galime tai padaryti ir diplomatiškai. Dabar vyro tėvas tiesiai šviesiai pareiškė, kad nenori dalyvauti. Atrodė, kad jis tyčia nori mus įžeisti.“
Suglumusi dėl tokio atsisakymo dalyvauti, dviejų vaikų mama dabar svarsto, ką reikia toliau daryti: pasikalbėti ir aiškintis priežastį, kas sukelia problemą ar nekreipti dėmesio, rašoma mirror.co.uk.
Negana to, Lauros vyras taip pat nemato jokios problemos ir teigia, kad žmona situaciją priėmė per daug asmeniškai.
Vienas „Mumsnet“ forumo vartotojas patarė: „Tokia vyro išraiška rodo, kad iš tiesų egzistuoja tam tikros priežastys ir galbūt net vyksta / vyko keisti dalykai.
Ar negali būti taip, kad vyro tėvas prarado tikėjimą? Susipyko su kitu šeimos nariu? Arba paprasčiausiai – nenori būti viešumoje? Gali būti, kad yra ir kitų priežasčių, kurios jums nebuvo praneštos, nes jas jis laiko sau.“
Kiti komentatoriai laikėsi moteriai palankios nuomonės: „Tai yra nemandagu. Tai yra jo anūkas, todėl galėtų bent jau dvi valandas krikštynose pakentėti.
Nepaaiškindamas savo nenoro dalyvauti, jis priverčia jus manyti, kad yra nemandagus. Kitą kartą, kai jis kažko jūsų paklaus, atsakykite tokiu pačiu „atvirumu“, kurio ir patys sulaukėte.“