Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį saugas Gvidas Gineitis į aikštę žengė 75 minutę, bet vos lietuviui pasirodžius aikštėje, „Torino“ ekipa įsimušė į savo vartus ir galiausiai 2:3 pralaimėjo „Cagliari“ klubui.

Slovėnijos lygoje krašto gynėjas Pijus Širvys žaidė visą mačą bei padėjo „Maribor“ klubui svečiuose 1:0 įveikti „Bravo“ klubą. Po šios pergalės „Maribor“ su 24 taškais sugrįžo į antrą lygos vietą.

Turkijos antroje pagal pajėgumą lygoje saugas Modestas Vorobjovas žaidė 88 minutes, o lietuvio ginamas „Istanbulspor“ klubas išvykoje 1:3 pralaimėjo „Sakaryaspor“ ekipai.

Kazachstano „Premier“ lygoje gynėjas Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Astana“ klubas svečiuose 3:0 įveikė „Yelimay Semey“ ekipą.

Albanijos antroje lygoje dar vieną įvartį pelnė puolėjas Manfredas Ruzgis, o jo tikslus smūgis 63 minutę tapo pergalingu, kadangi lietuvio ginamas „Vora“ klubas namuose 1:0 įveikė „Lushnja“ ekipą.

Antroje Graikijos lygoje puolėjas Karolis Laukžemis žaidė po keitimo, o lietuvio ekipa „Panargiakos“ svečiuose 3:1 įveikė „Asteras Tripolis“ B ekipą. K.Laukžemio klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Bulgarijos pirmenybėse Faustas Steponavičius liko ant Sofijos „Septemvri“ klubo suolo, o jo ekipa namuose 0:2 pralaimėjo Razgrado „Ludogorets“ klubui.

Antroje Lenkijos lygoje Titas Milašius žaidė nuo 67 minutės, o lietuvio atstovaujamas Sedlicų „Pogon“ klubas svečiuose 1:2 nusileido Gdynės „Arka“ klubui.

Kitose antros Lenkijos lygos rungtynėse gynėjas Artemijus Tutyškinas žaidė visas rungtynes bei su Lodzės LKS klubu namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Staliova Volios „Stal“ klubu.

Italijos „Serie C“ lygoje vartininkas Marius Adamonis praleido du įvarčius, bet lietuvio atstovaujamas „Catania“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Foggia“ klubu.

Kitas vartininkas Ovidijus Šiaulys Italijos „Serie C“ lygoje praleido vieną įvartį, o jo atstovaujamas „Entella“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Vis Pesaro“ klubu.

Tuo metu vartininkas Titas Krapikas išlaikė sausus vartus, o jo ginamas „Messina“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Monopoli“ klubu.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse puolėjas Edgaras Dubickas žaidė nuo 65 minutės ir 90 minutę gavo geltoną kortelę, o lietuvio ginamas „FeralpiSalo“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Padova“ ekipa.

Italijos moterų „Serie A“ lygoje Liucija Vaitukaitytė žaidė lygiai 90 minučių bei padėjo „Como“ ekipai svečiuose 4:2 nugalėjo „Sassuolo“ ekipą.

Kroatijos pirmenybėse Rokas Pukštas žaidė nuo 70 minutės bei su Splito „Hajduk“ klubu svečiuose šventė pergalę rezultatu 2:0 prieš „Slaven Belupo“ klubą.

Ketvirtoje Ispanijos lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius praleido vieną įvartį, o lietuvio atstovaujamas „Linares“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Xerez“ klubu.

Farerų salų „Premier“ lygoje gynėjas Titas Giedraitis liko ant „Toftir“ klubo suolo, o lietuvio ekipa namuose 1:4 pralaimėjo „Streymur“ klubui.

Sporto direktoriaus Karolio Skinkio klubas Keralos „Blasters“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Mohammedan“ klubą ir Indijos Super lygoje po šios pergalės rikiuojasi penktoje vietoje.