Nesunku nuspėti, kad daugelis internautų šią pentagramą pakomentavo kaip Šėtono simbolį, nusikalstamų religinių sektų kulto objektą ar po žeme gyventi prisitaikiusių atsiskyrėlių gyvenvietę.
„Google Maps“ programoje priartinę pentagramos centrą, pamatysite dvi vietas (kauburėlius), kurias pakomentavo ankstesni „Google Maps“ lankytojai: viena iš jų vadinama Adomu (Adam), kita – Liuciferiu, kuris kitaip vadinamas Šėtonu (Satan).
Tačiau pentagramos simbolį naudoja daug nesatanistinių kultūrų ir religinių grupių. Pentagramą naudojo Mesopotamijos gyventojai, Pitagoro pasekėjai, senovės graikų matematikai pitagoriečiai, taip pat krikščionys, masonai ir neopagonys.
Kazachiškoji pentagrama tikrai nėra pirmas keistas radinys „Google Maps“. Naujosios Meksikos dykumoje išraižyti du didžiuliai deimantai, kuriuos juosia pora persidengiančių apskritimų. Kalbama, kad tai – slaptas scientologų bažnyčios bunkeris.
Gobio dykumos gilumoje „Google Maps“ naudotojai gali susirasti atmosferos tyrimams skirtą Yagi antenų masyvą, kuris atrodo kaip stiklo duženų mozaika. O atokiame Nevados kampelyje rasite užkandinių tinklo „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) gigantiško dydžio reklamą su besišypsančiu Pulkininko Sanderso (Colonel Sanders) veidu.
Nors sunku pasakyti, kam Kazachstano pentagrama yra arba buvo naudojama, kai kurie komentatoriai iškelia versiją, jog tai – apleista sovietų eros karinė bazė (Kazachstanas buvo Tarybų Sąjungos respublika).
Pentagramos žvaigždę juosia apskritimo pavidalo vieškeliukas, kuris dabar vietomis apaugęs medžiais, todėl žvaigždė išryškėja dar labiau.