Nuo reportažų apie medžiuose augančius spagečius iki kaire ranka valgomų sumuštinių reklamų egzistuoja įdomi Melagio dienos pokštų istorija.
Įvertinę tokių istorijų sėkmę, jų absurdiškumą bei apkvailintų žmonių skaičių “San Diego Pokštų muziejaus” specialistai sudarė geriausių žiniasklaidoje publikuotų apgaulių dešimtuką.
1957 metais vienoje BBC televizijos laidoje buvo pranešta, kad dėl švelnios žiemos ir nepalankių sąlygų visti spagečių kenkėjams, Šveicarijos ūkininkai džiaugiasi itin gausiu šio „vaisiaus“ (ar „daržovės“?) derliumi. Parodžius filmuotą medžiagą apie tai, kaip nuo medžių renkamas gausus makaronų derlius, televizija susilaukė begalės žmonių skambučių, smalsavusių ar jie galėtų užsiauginti tokius medžius.
1985 metais „Sports Illustrated“ žurnalas paskelbė, kad į Niujorko beisbolo komandą „Mets“ priimtas naujokas galintis sviesti kamuoliuką 270 kilometrų per valandą greičiu. Straipsnyje buvo teigiama, kad tokių įspūdingų rezultatų sportininkas pasiekę treniruodamasis viename Tibeto vienuolyne. Deja, komandos sirgalių džiaugsmas truko neilgai.
1962 metais Švedijoje buvo transliuojamas tik vienas televizijos kanalas, tačiau ir tas nespalvotai. Bet balandžio pirmą dieną technikos ekspertas žinių metu pranešė, kad naujausių technologijų dėka visi žiūrovai, televizoriaus ekraną uždengę nailonine kojine galės matyti spalvotą vaizdą. Iš tikro švedai spalvotą vaizdą televizijoje išvydo tik 1970 metais.
1996 metais JAV greito maisto tinklas „Taco Bell“ pranešė, kad jis iš valstybės perpirko „Filadelfijos laisvės varpą“, istorinį JAV nepriklausomybės simbolį, ir pavadino jį „Taco laisvės varpu“. Tądien valdžia sulaukė daugybės pasipiktinusių piliečių skambučių. Į žaidimą įsijungė ir Baltųjų rūmų spaudos atstovas. Viešai paklaustas apie minėtą pardavimą, jis atsakė, kad be Filadelfijos laisvės varpo taip pat parduotas ir Abraomo Linkolno paminklas Vašingtone, kurį nuo šiol teks vadinti automobilių gamybos giganto Fordo Linkolno Merkurio vardu.
1977 metais britų dienraštis „The Guardian“ išspausdino specialų septynių puslapių priedą, skirtą mažos Indijos vandenyne esančios San Serriffo respublikos 10 metų sukakčiai paminėti. Straipsniuose buvo aprašoma pagrindinių respublikos salų - Viršutinio ir Žemutinio Caisso - geografija ir kultūra.
1992 metais JAV nacionalinis radijas paskelbė, kad Ričardas Nixonas antrą kartą mėgins siekti šalies prezidento posto. Naujos rinkiminės kampanijos šūkis – „Aš nieko nepadariau blogai, ir niekada to daugiau nedarysiu“. Netrukus radijo eterį užtvindė pasipiktinusių klausytojų skambučiai.
1988 metais žurnale „Science and Reason“ buvo išspausdintas pranešimas spaudai, pavadintas „Naujieji meksikiečiai“. Jame buvo teigiama, jog Alabamos valstija nubalsavo skaičiaus π dydį nuo 3.14159 sumažinti iki "Biblinio" 3.0.
1998 metais dienraštyje „USA Today“ per visą puslapį buvo išspausdinta greito maisto gamintojų „Burger King“ reklama, skelbianti jog kompanija pradėjo pardavinėti karštus sumuštinius, pritaikytus valgymui kaire ranka. Sumuštiniai specialiai gaminami 32 mln. šalies kairiarankių. Pasak reklamos, naujuose sumuštiniuose liko tie patys ingredientai , tik pasukti 180 laipsnių kampu. Kompanija teigė po šios reklamos pasirodymo sulaukusi tūkstančius naujų – o taip pat ir „originalių“, dešine ranka valgomų – sumuštinių užsakymų.
1995 metais žurnalas „Discover Magazine“ paskelbė, kad visuotinai pripažintas biologas Aprile Pazzo (itališkai - Balandžio kvailys) Antarktidoje aptiko naują gyvūnų rūšį - karštagalvį ledo kirtiklį. Kaip buvo teigiama žurnale, padaras ant galvos turįs kaulinę lėkštę, kuri įkaitusi leidžia dideliu greičiu skrosti ledą ir medžioti pingvinus.
1976 metais žymus britų astronautas per radiją pranešė, kad 9 val. 47 min. įvyks itin retas Saulės sistemos reiškinys – Plutono planeta praskries visai šalia Jupiterio ir sumažins Žemės traukos jėgą. Mokslininkas patikino, kad visi žmonės, tiksliai nurodytu metu pašokę į orą, patirs nesvarumo būseną. Šimtai žmonių vėliau tikino minėtą būseną patyrę.