Petro I-ojo kelionė į Angliją
1698 metų sausį į Angliją atvyko 26-metis caras Petras Aleksejevičius Romanovas. Britų vyriausybė skyrė jam puošnius rūmus. Per tris darbo ir poilsio mėnesius caras ir jo pavaldiniai šiuo namus apvertė aukštyn kojom. Grindis ir kilimus ištepė rašalu, nuo olandiškų krosnių nulupo plyteles, duris sulaužė, dažytos sienos buvo sugadintos ir subjaurotos, langai išdaužyti, o baldai apskritai išnyko. 20 paveikslų ir protretų buvo pradurti, o iš sodo neliko ir pėdsakų – veja buvo ištrypta, tarsi ja žygiavo visas pulkas karių su geležiniais batais. Nuostolis siekė astronominę tais laikais sumą – 350 svarų. Vėliau tie rūmai buvo atstatyti ir jie yra saugomi iki šiol. Link jo vedanti gatvė vadinasi Caro gatvė.
Būsimo caro Nikolajaus II kelionė į Japoniją
1891 metais kelionės į Japoniją metu caraitis diplomatinius vizitus „paįvairino“ apsilankymais pasilinksminimo vietose. Vienoje iš jų jis susipažino su geiša Omatsu, kuria jis labai susižavėjo. Kartą dėl to jis vos nebuvo nužudytas. Jį užpuolė policininkas, kuris du kartus dūrė jam samurajaus kardu. Caraičiui pasisekė – sužeidimai nebuvo pavojingi, tačiau japonai buvo šokiruoti ir baiminosi, kad dėl šio incidento gali kilti karas. Šalyje buvo paskelbtas gedulas. Penkioms dienoms buvo uždaryti net gi viešnamiai. Nikolajus gavo 24 tūkst. telegramų ir užuojautos laiškų, o imperatorius liepė padaryti jam asmeninę dovaną – realaus ūgio geišos Omatsu lėlę. Ji iki šiol yra laikoma Sankt Peterburgo andropologijos ir etnografijos muziejuje.
Verslininkų vaikų nuotykiai Sardinijoje
2011 metų rugpjūtį į elitinį naktinį klubą Sardinijoje atėjo trys žavūs jaunuoliai lydimi įspūdingo grožio merginų. Kalbėjo jie rusiškai. Linksminosi jie taipogi kaip įprasta gimtinėje. Vakarienė jiems kainavo 86 tūkst. eurų, bet kadangi jie išlipo iš 70 metrų ilgio jachtos, tai atrodė gan normalu. Tačiau klubo administracijai pasirodė keista, kad jaunuoliai išgėrė 90 elitinio šampano butelių ir išėjo, nesumokėję. Jachta dingo nežinoma kryptimi. Po kurio laiko italų policija sulaikė ir apklausė pabėgėlius. Pasirodo, tai buvo turtingų Maskvos verslininkų vaikai, tiesa, jų vardai spaudoje taip ir nepasirodė, o skandalas buvo nugesintas.
Michailo Prochorovo kelionė į prancūzišką kalėjimą
2007 metais būsimas kandidatas į Rusijos prezidentus Michailas Prochorovas pateko į prancūzišką kalėjimą. Jis naujametines atostogas leido elitiniame prancūzų kurorte Kurševelyje. Policija sužinojo, kad linksmybių metu jis svečiams siūlė pasinaudoti šešiolikos atsivežtų iš Rusijos gražuolių paslaugomis. Michailo Prochorovo elgesys galėjo būti traktuojamas kaip suteneriavimas arba prostitucijos tinklo įkūrimas. M. Prochorovą suėmė sausio 9-osios rytą, tačiau jau po trijų dienų verslininkas buvo paleistas į laisvę. Byla buvo nutraukta. O 2011 metais Prancūzija nusprendė oficialiai įvertinti M. Prochorovo nuopelnus ir padovanojo jam garbaus legiono ordiną. Šioje istorijoje labiausiai nukentėjo Kurševelis – verslininkai ir oligarchai pradėjo lankytis kituose kurortuose.
Oligarchų vaikų lenktynės Ženevoje
2009 metų lapkričio 20 dieną Ženevoje stambių Rusijos verslininkų Telmano Ismailovo ir Mechradžo Babajevo vaikai su draugais surengė lenktynes liukso klasės automobiliais. Jaunuoliai iš pradžių nemažai išgėrė, o jau vėliau sėdo už vairo. Broliai Ismailovai išsiveržė į priekį, o Zija Babajevas su savo „Lamborghini“ atsiliko, tačiau įsibėgėjęs iki 220 km/h, jis taranovo „Volkswagen Golf“ automobilį, už kurio vairo sėdėjo 70-metis pensininkas. Oligarcho vaikai buvo solidarūs ir padėjo draugui išlįsti iš sudaužyto automobilio, ir pabėgo iš įvykio vietos, nesulaukę policijos. Į nukentėjusį pagyvenusį vokietį jie nekreipė jokio dėmesio. Kai šveicarų policija aptiko lenktynininkus, Z. Babajevas pripažino savo kaltę dėl avarijos, bet neigė, kad lenktyniavo. Jį paleido už 100 tūkst. dolerių užstatą. Teismas neįvyko iki šiol.