Per antrąjį rinkimų ratą už jį balsavo 115 iš 207 nacionalinių asociacijų atstovų.
Reikėjo antro balsavimo
45-erių iš Italijos kilęs šveicaras G.Infantino įveikė savo artimiausią varžovą, Bahreino šeichą Salmaną Bin Ibrahimą Al-Khalifą (Salmaną Bin Ibrahimą Chalifą), kurį antrajame rate palaikė 88 atstovai, nors skirtumas nėra didelis, bet pagal FIFA taisykles per antrąjį turą pergalei pakanka paprastos daugumos balsų.
G.Infantino moka penkias kalbas: italų, prancūzų, vokiečių, anglų ir ispanų; studijavo teisę Fribūro universitete Šveicarijoje.
Prieš tapdamas UEFA pareigūnu jis buvo Tarptautinio sporto studijų centro Nešatelio universitete generalinis sekretorius.
Nuo 2000-ųjų metų ėjo įvairias pareigas, užėmė įvairius postus UEFA, kol 2009-ųjų spalį tapo šios organizacijos generaliniu sekretoriumi.
G.Infantino septynerius metus buvo UEFA prezidento Michelio Platini (Mišelio Platini) dešinioji ranka. Kai pastarasis buvo šešeriems metams diskvalifikuotas dėl etikos pažeidimų, G.Infantino apsisprendė siekti FIFA prezidento posto ir apie tai paskelbė 2015-ųjų spalio 26 dieną, kai jį vieningai parėmė UEFA vykdomasis komitetas.
S.Blatteris išrinktąjį FIFA prezidentą G.Infantino laiko vertu tęsti jo padėtą darbą įpėdiniu.
S.Blatteris gyrė G.Infantino „patirtį, kompetencija, strateginį ir diplomatinį meistriškumą“.
Pasak jo, 45-rių, dabar jau buvęs, UEFA generalinis sekretorius „turi visas savybes mano darbui tęsti ir vėl stabilizuoti FIFA“ po korupcijos krizės.
G.Infantino užbaigs likusią S.Blatterio kadenciją prezidento poste iki 2019-ųjų gegužės.
Kai S.Blatteris 1975 metais padėjo savo veiklą FIFA, G.Infantino buvo vos penkerių metų vaikas.