Kelmės rajono žmonės dar gerai mena ilgus metus Kelmėje dirbusį Savivaldybės statybos skyriaus vedėją tytuvėniškį Aldutį Prapuolenį. Jis Kelmės centre šefavo didžiąją dalį statybų. Kelmės I -oji vidurinė mokykla (dabartinė gimnazija), centrinė ligoninė ir kiti svarbūs objektai. O kiek statinių jo priežiūroje iškilo kitose Kelmės krašto vietose, kaimuose ir miesteliuose!
Šio žmogaus energija ir dabar stebina. Kiekvieną vasarą jis laisvalaikį praleidžia buriuodamas ant Giliaus ar Bridvaišio ežerų. O pastaraisiais metais sėkmingai įsijungė į sportines varžybas Rėkyvos ežero platybėse.
Prieš daugybę metų pradėjo nuo burlenčių, o vėliau sėkmingai užvaldė jachtas, pelnė ne vieną prizinę vietą lenktyniaudamas su žymiai jaunesniais jachtininkais.
Savo kelionėmis sudomino ir bendraminčių rado gretimuose rajonuose, o su Tytuvėnų miškų urėdo pavaduotoju Valdu Gasiūnu ne kartą savo burlentes vežėsi net į tolimąją, nuostabią savo gamtos grožybėmis prie Adrijos jūros esančią, Kroatiją.
Aldutis stebina žiemos sporto mėgėjus — kasmet važiuoja į kalnus slidinėti.
Sovietiniais metais, tuometinio Kelmės linų fabriko direktoriaus Antano Trumpulio padedamas, įrengė mėgėjišką, elektra tempiamų lynų trąsą į Dubysos slėnio kalną Bulavėnuose.
Savų kalnelių Aldučiui jau seniai nebeužtenka ir antrojoje žiemos pusėje. Tradicija tapo Aukštieji Tatrų kalnai. Nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo į Slovakiją slidinėti vyksta kasmet. Kasmet ten vežasi lietuvišką vėliavą ir atšvenčia Vasario 16 -ąją kalnų viršūnėse.
Septyniasdešimtmetis jaunatvišku entuziazmu užkrečia ne tik ne vieną Kelmės ir Tytuvėnų senjorą, bet rodo pavyzdį savo aštuonerių metų anūkui. Šiemet į Tatrus kartu su juo vyko jau trečius metus iš eilės. Teko stebėtis matant su kokia drąsa šis „pipiras“ lenktyniauja leisdamasis nuo didžiųjų Tatrų su savo seneliu — veteranu. Tai matant galima tikėtis, jog Prapuolenių šeimos slidinėjimo tradicija bus tęsiama, o tuo pačiu — ugdomas lietuviškas patriotizmas ir tolimose kelionėse.