„Man teko daug koncertuoti įvairiuose Lietuvos miestuose, juose – pilna nebaigtų statyti ir griūvančių pastatų. Jei nebus padaryta tinkamų sprendimų, tokia pat ateitis laukia ir arenų“, - įsitikinęs E. Dragūnas.
Pasak Selo, dabar kaip niekad atvirai susidūrusio su koncertų organizavimo problemomis, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių arenose neįmanoma daryti renginių, nes jei nenori bendradarbiauti su viena ar kita bilietų pardavimo kompanija, nesi kažkieno draugas ar nepatiki koncertų organizuoti tam tikrai agentūrai, nuomos kainos tampa žvėriškos ir neadekvačios. Visai kitokia situacija yra su Alytaus ir Utenos arenomis, kurių savininkams dainininkas priekaištų neturi.
„Jau antrą mėnesį su didžiausių arenų valdytojais vyksta derybos, kurių metu susiduriu su didžiuliu spaudimu. Lietuvoje yra pastatytos arenos už mūsų pinigus, kiekvienais metais gauna dotacijas, o dabar matome, kad mums ten pakliūti praktiškai nėra šansų. Arenų savininkai priima neteisingus sprendimus, plėšosi dėl įtakos zonų ir dėl to skriaudžia visiškai nekaltus žmones. Kalbu ne tik apie save, bet ir apie „Sel“ gerbėjus. Jei organizuočiau koncertą, pavyzdžiui, „Siemens“ arenoje, bilietų kainos būtų kosminės. Prisidėtų procentai už bilietų administravimą, taip pat reikėtų padengti šimtatūkstantinę nuomos kainą. Tokie arenų valdytojų sprendimai yra apgailėtini, nes kenčia ne tik pasilinksminti norintys žmonės, bet ir įspūdingus koncertus surengti siekiantys atlikėjai. Taip žlugdoma kultūra, muzikos industrija“, - pasakoja E. Dragūnas ir atvirai klausia: kodėl taip yra daroma?
„Apmaudu yra tai, kad du dešimtmečius intensyviai ir sąžiningai dirbęs, aš negaliu surengti didžiulės šventės ten, kur noriu, normalioje salėje. Tokia realybė. Jei šiandien to negali padaryti stipriausia Lietuvos grupė, tai ką jau bekalbėti apie kitus muzikantus? Kodėl esame priversti koncertuoti kažkokiose pakampėse? Taip yra griaunamas visas šou verslas. Jau niekam nebeįdomūs ir vos judantys užsienio atlikėjai atvažiuoja po kelis kartus ir jiems sudaromos puikios sąlygos koncertuoti, o mes, lietuviai, esame kaip svečiai patys savo namuose. Jei Lietuvoje yra kas nors, kas galėtų tai išspręsti, tikiuosi taip ir atsitiks“, - aštrių žodžių negaili Selas.
Egidijaus teigimu, nei Londone, nei Čikagoje, kur jam teks koncertuoti, panašių nesusipratimų, kai kainos neatitinka laikmečio realijų, nebus.
Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, scenoje skaičiuojantis jau du dešimtmečius, teigia, jog patiriant tokį spaudimą ir neteisybę, belieka susipakuoti lagaminą, pasiimti sūnų ir „Ryanair“ lėktuvu išskristi iš Lietuvos.
„Žinoma, aš taip tikrai nepadarysiu, nes per daug myliu savo šalį“, - sako E. Dragūnas. Jis vis dar tikisi, kad arenų savininkai susivoks, suras bendrą kalbą ir garsu bei šviesomis garsėjančius „Sel“ koncertus išvys visi norintys.
„Noriu, kad padėtis pasikeistų ir didžiosiose arenose atsirastų vieta menui“, - teigia Selas.