• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Olivija Baleišytė tapo Rusijos sostinėje surengtų 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) prizininke.

Olivija Baleišytė tapo Rusijos sostinėje surengtų 14-ųjų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Moscow“ (UCI I kategorija) prizininke.

REKLAMA

Panevėžietė atkrintamosiose lenktynėse, kuriose dalyvavo net 36 dviratininkės iš aštuonių šalių, užėmė antrą vietą.

Nugalėjo italė Letizia Paternoster. Trečią vietą užėmė rusė Aleksandra Gončarova. Kristina Kazlauskaitė liko 29-a.

Vyrų sprinto lenktynėse Vasilijus Lendel užėmė ketvirtą vietą. Lietuvos dviratininkas pusfinalyje griuvo ir dėl lužusio raktikaulio nebegalėjo tęsti varžybų.

Nugalėjo 2017 metų pasaulio ir triskart Europos čempionas rusas Denis Dmitrijev. Antrą vietą užėmė japonas Yuta Wakimoto, o trečią – Rusijai atstovaujantis australas Shane Alan Perkins. Svajūnas Jonauskas, neįveikęs šešioliktfinalio barjero, liko 24-as.

V. Lendel atrankoje pasiekė didmeistrišką rezultatą. Jis 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,476 sek. (vid. gretis – 75,981 km/h) ir užėmė pirmą vietą. Tai – asmeninis Vasilijaus rekordas. Šios rungties pasaulio rekordas – 9,347 sek. S. Jonauskas (9,864 sek.) atrankoje buvo 22-as.

REKLAMA
REKLAMA

V. Lendel šešioliktfinalyje įveikė rusus Jegorą Sevostjanovą (36 vieta atrankoje) ir Aleksandrą Vasiuchno (24), aštuntfinalyje – japoną Yudai Nitta (13), ketvirtfinalyje – vengrą Sandor Szalontay (8). Pusfinalyje Vasilijus lenktyniavo su su Y. Wakimoto (5). Iki pirmojo važiavimo finišo likus kelims metrams, V. Lendel griuvo ir dėl patirtos traumos buvo išgabentas į ligoninę.

REKLAMA

Šioje rungtyje dalyvavo net 63 dviratininkai iš 14 šalių.

Moterų sprinto lenktynėse (18 dalyvių) Miglė Marozaitė buvo taip pat ketvirta. Nugalėjo 2014 metų Europos čempionė rusė Anastasija Voinova. Antrą vietą užėmė jos tėvynainė Darija Šmeliova, o trečią – japonė Yuka Kobayashi. Miglė kovoje dėl trečios vietos japonei pralaimėjo 0-2. Viktorija Šumskytė liko 17-a.

M. Marozaitė (10,677 sek.) atrankoje užėmė antrą vietą. Ji geriausiai pasirodžiusiai D. Šmeliovai pralaimėjo tik 0,005 sek. Miglė aštuntfinalyje įveikė rusę Jekateriną Rogovają (11), ketvirtfinalyje – kitą rusę Kseniją Bogojavlenskaja (12), pusfinalyje 0-2 pralaimėjo A. Voinovai, o kovoje dėl trečios vietos taip pat 0-2 nusileido Y. Kobayashi.

REKLAMA
REKLAMA

Moterų daugiakovės važybose (omniume) O. Baleišytė po trijų rungčių buvo trečia, bet galutinėje įskaitoje užėmė penktą vietą. Ji surinko 102 taškus. Nugalėjo tris rungtis laimėjusi Europos čempionato bronzos medalininkė italė Elisa Balsamo (120 tšk.). Antrą vietą užėmė baltarusė Ina Savenka (116 tšk.), trečią – L. Paternoster (113 tšk.), ketvirtą – A. Gončarova (102 tšk.).

O. Baleišytė skrečo rungtyje buvo ketvirta, tempo lenktynėse – šešta, atkrintamosiose lenktynėse – penkta, o grupinėse lenktynėse pelnė šešis taškus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daugiakovėje dalyvavo 27 dviratininkės iš aštuonių šalių.

Moterų medisono rungtyje (72 ratai, 24 km, 12 tarpinių finišų) O. Baleišytė su kanadiete Maggie Coles-Lyster užėmė septintą vietą. Jos pelnė 4 taškus. Nugalėjo L. Paternoster ir E. Balsamo, surinkusios 44 taškus. Dalyvavo 14 porų.

Moterų keirino rungtyje (18 dalyvių) M. Marozaitė užėmė aštuntą, o V. Šumskytė – 11-ą vietas. B finale Miglė nusileido tik D. Šmeliovai, o Viktorija finišavo penkta. M. Marozaitė laimėjo pirmojo etapo antrąjį važiavimą (aplenkė penkias varžoves), o pusfinalio antrajame važiavime liko ketvirta ir nepateko į pagrindinį finalą.

Jaunių merginų keirino rungtyje Arūnė Savičiūtė užėmė ketvirtą, o sprinto lenktynėse – penktą vietas.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Šventiniai atradimai su VILVI

TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų