Dramatišką pralaimėjimą NBA draugiškose rungtynėse patyrė Sakramento „Kings“ ekipa. Mike Browno auklėtiniai svečiuose 106:109 (30:34, 28:21, 26:26, 22:28) nusileido San Fransisko „Warriors“ komandai.

Domantas Sabonis pralaimėjusiems per 25 žaidimo minutes įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus ir suklydo 2 sykius.

Mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę ir juo metu žaidė abiejų komandų atsarginiai krepšininkai. Pagrindinių krepšininkų minutės buvo ribojamos.

Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas per pastarąsias tris dienas. Pirmąją dvikovą laimėjo „Warriors“ ekipa.

Sakramentas kitas rungtynes žais spalio 14 dieną, komanda susitiks su Portlando „Trail Blazers“ ekipa.

„Warriors“: Mosesas Moody 23 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Jonathanas Kuminga 19 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Buddy Hieldas 10 (2/4 trit.), Brandinas Podziemski (5 atk. kam., 6 kld.) ir Lindy Watersas (4 atk. kam.) po 9, Draymondas Greenas ir De'Anthony Meltonas (1/4 trit.) po 7, Kyle Andersonas (4 atk. kam.) ir Stephenas Curry (1/4 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) po 6.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 19 (2/6 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam.), Keeganas Murray 17 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 per. kam.), DeMaras DeRozanas 16 (5/11 dvit., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 13 (5/6 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.), Keonas Ellis 12 (3/7 trit.), Boogie Ellis 11 (3/5 trit.).