Pamerkus kojas į indą su burnos skalavimo skysčiu „Listerin“ du kartus per dieną daugeliu atvejų galima išsigydyti nagų grybelį. „Listerinas“ savo sudėtyje turi antiseptikų ir dezinfekuojančių medžiagų. Jis jau naudojamas daug kam – nuo gonorėjos gydymo iki grindų plovimo, skelbia oddee.com.
„Listerinas“ taip pat gerai susitvarko su ruplėmis (reikia tepti ruplę 2-3 kartus per dieną) ir su pleiskanomis.
2. Jogurtas naikina nemalonų kvapą iš burnos
Tyrimai parodė, kad bakterijos, gyvenančios dietiniame jogurte, sunaikina dalį bakterijų, sukeliančių nemalonų kvapą iš burnos. Pastarųjų žūtis palengvina kvėpavimą.
3. Alyvuogių aliejus padeda nuo egzemos
Alyvuogių aliejus turi daug vitamino E ir puikiai drėkina odą. Užtepkite šviežio nerafinuoto alyvuogių aliejaus ant dar drėgnos odos iškart po dušo. Alyvuogių aliejus išlaiko drėgmę ir sumažina skausmą paaštrėjus egzemos simptomams.
4. Cukrus sustabdo žagsėjimą
Žagsėjimas erzina, bet jūs jį galite sustabdyti per minutę, suvalgę arbatinį šaukštelį sauso cukraus. Specialistai mano, kad staigus liežuvio saldaus skonio jutimo receptorių sudirginimas perkrauna impulsais burnos ertmės nervų galūnes ir sustabdo žagsėjimą.
5. Kramtomoji guma su mėta arba cinamonu sumažina stresą
Tyrimai parodė, kad kramtomosios gumos su mėta arba cinamonu kramtymas padeda susikaupti ir sumažina nuovargį ne mažiau kaip 20 procentų. Nustatyta, kad bandymuose dalyvavę žmonės pajuto 25 procentais sumažėjusį nuovargį ir 30 procentų padidėjusį dėmesio sukaupimą. Taip pat tokią gumą kramčiusiems žmonėms pasirodė, kad kelionė, sėdint už automobilio vairo, yra 30 procentų trumpesnė pagal laiką, negu tiems, kurie apsiėjo be kramtomosios gumos.
6. Lipni juosta gydo karpas
Dauguma žmonių, norėdami atsikratyti karpų, turi atlikti ilgai trunkančias procedūras. Dažnai jos būna skausmingos, kai gydoma šalčiu, rūgštimi, lazeriu ar prideginant. Nepaisant to, netgi gydymas šalčiu (karpos apdorojimas skystu azotu) teigiamų rezultatų duoda tik 60 procentų atvejų. Palyginimui, neskausmingas nedidelių lipnios juostos gabalėlių uždėjimas yra veiksmingas maždaug 85 procentais atvejų.
Paprasčiausiai užklijuokite nedidelį gabalėlį lipnios juostos ant karpos ir palaikykite savaitę. Po to nuplaukite vandeniu ir nuvalykite pemza tą vietą, ant kurios yra karpa.Tada dar kartą užklijuokite lipnios juostos gabalėlį ir palaikykite savaitę. Kartokite, kol karpa išnyks.
7. Pieštukai atima galvos skausmą
Slegiantis galvos skausmas neretai prasideda nuo nesąmoningo per stipraus žandikaulių sukandimo. Atsargiai laikydami įsikandę pieštuką jūs padedate atsipalaiduoti kramtymo raumenims ir sumažinate galvos skausmą.
8. Degtinė naikina nemalonų kojų kvapą
Ištrinkite pėdas skudurėliu, suvilgytu degtinėje.Degtinėje esantis spiritas – antiseptikas, be to, jis džiovina odą. Spiritas sunaikins grybelius ir bakterijas, sukeliančias nemalonų kvapą, ir pašalins drėgmę, padedančią joms daugintis.
9. Alyvos ir citrinos kovoja su jūrlige
Padidėjęs seilių išsiskyrimas dėl „supimo“ sukelia vėmulį. Valgant alyvas arba čiulpiant citrinos skiltelę, kai pasireiškia pirmieji jūrligės požymiai, sumažėja pykinimas – taip yra dėl taninų, kurių yra šiuose vaisiuose.
10. Pomidorai gydo inkštirais nusėtą odą
Pomidoruose yra vitaminų C ir A, antioksidantų ir rūgščių, juos galima naudoti nesunkioms odos ligoms gydyti. Ypač šis gydymas efektyvus esant padidėjusiam odos riebumui (riebalų liaukų hiperfunkcija). Pagaminkite iš pomidorų tyrelę, gautą masę užtepkite ant veido ir palaikykite valandą. Po to nuplaukite šaltu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite veidą. Kartokite šią procedūrą kartą per dieną vieną savaitę.