Maisto pagardą Ella geria kaip gardžias sultis – bent po du litrus per savaitę. Actą gerti ji įprato dar vaikystėje. Nors mėgsta visas šio skysčio rūšis, labiausiai ji dievina obuolių sidro actą. Savo rankinėje ji specialiai nešiojasi keletą pakelių mėgstamo gėrimo, nes kartais poreikį jo gurkštelėti sunku suvalgyti.
„Net neprisimenu, kada pradėjau jį gerti. Tikriausiai, buvau labai maža. Anksčiau buvau įpratusi acto pakelius, patiekiamus restoranuose prie maisto, paslapčia susidėti sau į rankinę. Kartą užsukau pas močiutę ir neištvėrusi pradėjau visus juos atidarinėti ir gardžiai gurkšnoti. Pamačiusi senelė dar bandė mane įspėti, jog taip galiu susigadinti skrandį. Tačiau man tai nerūpi, aš tiesiog dievinu tą skonį. Žinoma, rūgštoka, tačiau man be galo patinka tas jausmas, kuomet išgėrus jo tarsi užsiliepsnoja krūtinė. Į dieną išgeriu bent stiklinę, taip pat juo gardinu maistą“, – pasakoja mergina.
Tiesa, actą ji geria ne kaip paprastą vandenį. Actą ji siurbia per šiaudelį ir su pasimėgavimu pagarguliuoja. „Visuomet dievinau rūgščius užkandžius bei gėrimus. Mėgaujantis jais – džiaugiasi mano žandikaulis. Labai norėčiau, kad išėjus pasilinksminti su draugais, meniu galėčiau rasti ir actą. Tikrai rinkčiausi jį. Man nesvarbu, ką mano kiti“, – stebina Ella.
Vizažistė ir karjeros laiptais kylanti atlikėja susidūrė su problema ieškant antrosios pusės. Dauguma mano, kad pomėgis gerti actą – ydingas. Mano, kad tai didžiulė problema. Nepaisant to, Ellai visgi pavyko susirasti ją suprantantį ir palaikantį partnerį.
Nors Ella nekreipia dėmesio į aplinkinių įspėjimus, visgi, gali būti, kad daro didžiulę klaidą. Mitybos specialistė Helena Gibson-Moore portalui dailymail.co.uk. paaiškino, kad actas turi ne tik gerų, bet ir sveikatą žalojančių savybių.
„Actas, dažniausiai obuolių sidro, turi naudingų savybių, daugumai jis padeda metant svorį. Deja, tai labai kenkia dantų emalį. Šį reiškinį galime prilyginti erozijai. Actą vartoti galima, tačiau labai saikingai. Ar galima jį vartoti norint tiesiog atsigerti – ne visai aišku. Atlikta nemažai tyrimų su laboratorinėmis žiurkėmis, tačiau jokių sveikatai naudingų dalių čia neatradome“, – aiškino mitybos specialistė.