Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
man keista, kai šimtus metų buvo vadinama tauta tokiu vardu, o paskui kažkas sugalvojo afroamerikietis, o jei jis niekada negyveno Amerikoje, jei jis gimė Lietuvoje, tai logika sekant- afrolietuvis? Aš nematau jokio rasizmo ir, kaip Teišerskytė sako, pilni romanai tokių herojų, tai gal tuos romanus deginam ant laužo? Kam tuomet apskritai žmonės skirstomi į rases pagal odos spalvą, akių formą ir t.t., ar dabar iš visur reikia išbraukti šį skirstymą ir sugalvoti vieną pavadinimą ?
Gerai pastebėta - kvailystės. Dar - išsilavinimo stoka. Negalima suplakti į vieną amerikiečių niger ir lietuviško negro. Lietuvoj ir Lenkijoj šis žodis reiškia rasę, o ne įžeidimą. Mokykitės ir aiškinkit atvykėliams, o ne miksėkit pabrukę uodegas. Gėda
senesnės kartos ( iš Sovietų sąjungos) žmonėms šis žodis neturi jokių rasistinių asociacijų. Tiesiog tolerastai perlenkė lazdą ir prisigalvojo kvailų prietarų, tipo pastuksenimai, juoda katė, slenkstis ir t.t.Priminsiu, kad eurodurnių europoje yra ne mažiau, kaip pas mus, ir kartoti kaip papūgai jų kvailystes - irgi kvaila.
REKLAMA
REKLAMA
Dalia Teišerskytė atgailauja dėl viešai „išsprūdusio“ rasistinio žodžio