Pavasariškai šiltą sekmadienio, balandžio 3d. vakarą „Chorų karuose“ skambėjo dainos iš gariausių kino juostų ir animacinių filmukų. Dalyviams tai buvo proga parengti skirtingus, spalvingus pasirodymus, žiūrovams – išgirsti naujais skambančius gerai žinomus muzikinius kūrinius. Visų chorų taip pat laukė siurprizas – projekto organizatorių parengtas „egzaminas“. Taip pat, pasibaigus vakarui konkurse iš keturių chorų turės likti tik trys.
Pirmasis scenoje pasirodė Ugninis Tauragės krašto choras. Vakarui tauragiškiai pasirinko filmo „Kalnietis“ garso takeliui parašytą Fredžio Merkurio dainą „Princes Of the Universe“. Po savaitės pertraukos grįžęs generolas Liudas Mikalauskas buvo pasirodymo centre ir choras jautėsi užtikrinčiau. „Man šitas kūrinys – šėtono dainų šventė. Iš muzikinės pusės, kadangi daina yra gerai žinoma, jautėsi, kad kažko trūko. Galbūt tonacija buvo ne ta, bet kūrinys „neužaugo“, ‒ komentavo Edmundas Seilius.
Sau įprastą projekto lyderių poziciją prieš savaitę susigrąžinęs Burgundiškasis Kauno choras atliko dainą „You'll Be In My Heart“ iš Disnėjaus studijos animacinio filmuko. Komisijos nariai vienbalsiai sutiko, kad pasirodymas parengtas kone nepriekaištingai. „Su tokia kūrinių įvairove, su tokia nuotaika, su tokiu talentu linkius jums eiti tiesiai į finalą“, ‒ sakė Loreta Sungailienė.
Stanislovo Stavickio-Stano vedamas Tarptautinis Vilniaus choras savo pasirodymui taip pat pasirinko animacinio filmuko garos takelį. Jie atliko dainą „The Lion Sleeps Tonight“ iš kito Disnėjaus studios filmuko ‒ „Liūtas karalius“. Komisija gyrė chorą už puikiai parengtą šou, tačiau turėjo priekaištų dainavimui. „Keturių garsų intervalas per visą kūrinį kiek pabodo. Patiko personažų įvairovė, šokiai“, ‒ sakė Vilhelmas Čepinskis.
Animacinių filmukų temą pratęsė Oranžinis Alytaus choras. Justino Lapatinsko vedami dzūkai atliko „Simarono žirgo“ garso takeliui Bryano Adamso parašytą dainą „Here I Am“. L. Sungailienė puikų choro kūrinio parengimą palygino su kūdikio išnešiojimu. „Kūrinys pasirinktas sudėtingas ir turiu pasakyti, kad atlikimas neatitiko dainos esmės. Šokis ir daina neturėjo jokio ryšio ‒ darėte kažkokius judesius, bet jie nieko nereiškė“, ‒ pastabas išsakė Kristina Zmailaitė.
Paaiškėjo, kad projekto organizatorių parengtas egzaminas – improvizacinė užduotis. Iš komisijos narių rankų ištraukę dainų pavadinimus chorai turėjo dvi minutes tam, kad parengtų trumpus pasirodymus. Komisija chorų improvizacijų nevertino, taigi visi „svertai“ koreguoti dalyvių padėtį turnyrinėje lentelėje atiteko žiūrovams.
Ugninis Tauragės krašto choras ištraukė Stasio Povilaičio hitą „Švieski man vėl“. Choristai atrodė užsidegę ir padedami itin entuziastingai užduotį priėmusio Vytauto Šapranausko parodė linksmą šou. „Nesuprantu, kodėl vyrų trijulė dainavo vienas kitam. Reikėjo paimti kokią šviesiaplaukę choristę“, ‒ komentavo L. Sungailienė.
Danguolė Beinarytė savo auklėtiniams ištraukė dainą „Žalioj stotelėje“. Žodžių nežinantiems kauniečiams buvo sunkiau atlikti dainą sklandžiai, tačiau klaidas dainavime jie kompensavo nevaržoma energija. „Išgirdęs pirmąjį stulpelį pagalvojau, kad buvo galima padaryti repą“, ‒ pastebėjo E. Seilius.
„Kaip gražu miške“ uždainavo Tarptautinis Vilniaus choras. Lengvo stiliaus Vytauto Kernagio kūrinį atlikę pagal regi stiliaus aranžuotę vilniečiai scenoje jautėsi laisvai. Pasirodymas baigėsi nenutrūkstamu trumpojo telefono numerio, kuriuo žiūrovai turėjo balsuoti už chorą, skandavimu. „Naujai pateikėt gerai mums žinomą šlagerį. Esat laisvi ir kūrybingi“, ‒ žavėjosi K. Zmailaitė.
J. Lapatinskas laukdamas jam atitekusios dainos jaudinosi itin smarkiai. Tačiau veltui – Oranžiniam Alytaus chorui atiteko V. Kernagio daina „Mūsų dienos kaip šventė“. Alytiškiams padėjo oranžinį skėtį ir kiek anksčiau už palankų choro vertinimą iš gerbėjų oranžinį skėtį gavęs E. Seilius su K. Zmailaite.
Komisija geriausiai įvertino Kauno Burgundiškąjį chorą, tuo tarpu žiūrovai daugiausiai balsų skyrė Oranžiniam Alytaus chorui. Susumavus dviejų savaičių pasirodymų rezultatus lyderiais išliko Kauno Burgundiškasis choras. Jis kartu su J. Lapatinsko vedamais alytiškiais ir Tarptautiniu Vilniaus choru pateko į finalą, o iš tolimesnės kovos pasitraukti teko Tauragės krašto kolektyvui.