UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti pirmiej trečio turo susitikimai. Žiūrovai galėjo išvysti ir praėjusių metų finalo pakartojimą tarp Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“, kur tikrai netrūko įvarčių, o galiausiai fantastišką pergalę 5:2 (0:2) šventė titulo savininkai.

Abi komandos gana lėtai pradėjo rungtynes, bet tada per trumpą laiką „Borussia“ pelnė du įvarčius. 30-ąją minutę puikų perdavimą gavęs įvartį įmušė Donyell Malenas, o 34-ąją minutė smūgiu iš baudos aikštelės jau į tuščius vartus pasižymėjo Jamie Gittensas.

„Real“ pabudo po šalto dušo, bet nepasinaudojo puikiomis progomis. Šeimininkai net dukart per vieną ataką pataikė į skersinį, dar vieną jų pavojingą smūgį atrėmė Dortmundo ekipos vartininkas.

Bet po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Madrido ekipa sugrįžo nusiteikę visai kitaip. Galiausiai netrukus per dvi minutes jie pelnė du įvarčius, kai įmušė galva Antonio Rudigeris ir Vinicius Junioras.

Užsikūrę „Real“ visiškai užgulė varžovų vartus ir nuolat grasino pavojingomis atakomis.

Tuomet 83-ąją minutę Lucas Vazquezas pasinaudojo puikiai atšokusiu kamuoliu ir išvedė šeimininkus į priekį 3:2.

O tada Vinicius Jr. galutinai pražudė „Borussia“, kai per likusį laiką pelnė dar du puikius įvarčius po gražių savo reidų, galėjo džiaugtis „hat-tricku“, o „Real“ šventė pergalę 5:2.

Pergalę šventė ir Londono „Arsenal“ klubas, kuris namuose 1:0 palaužė Donetsko „Šachtar“ futbolininkus.

Rungtynėse sužaidus beveik pusvalandį nepasisekė „Šachtar“ vartininkui. Po Gabrielio Martinelli smūgio kamuolys pataikė į vartų virpstą, o nuo jo atsitrenkęs į vartininko Dmytro Riznyko koją pateko į vartus.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ turėjo galimybę įtvirtinti persvarą, bet Leandro Trossardas nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio. Visgi, Londono ekipai pavyko išsaugoti trapią persvarą ir įsirašyti tris taškus.

Po trijų Čempionų lygos turų „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 7 taškus.