Čekijoje – pergalingas Justinos Mikulskytės startas

Čekijoje vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro vienetų varžybų starte trečiadienį 28-erių Justina Mikulskytė (WTA-222) per 2 valandas 2 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo 21-erių lenkę Giną Feistel (WTA-321).

J.Mikulskytė mačą pradėjo galingai – laimėjo dvi varžovės padavimų serijas ir atitrūko 5:2. Aštuntajame geime G.Feistel realizavo pirmą susikurtą „break pointą“, bet jau kitame geime tuo pačiu atsakė lietuvė.

Antrojo seto pradžioje lenkė turėjo nemažai „break pointų“ ir galiausiai išsiveržė į priekį (1:2). Ketvirtajame geime J.Mikulskytė laimėjo varžovės padavimų seriją ir išlygino rezultatą (2:2).

Vėliau tenisininkės vis keitėsi laimėtomis varžovės padavimų serijomis (3:3, 4:4). Devintajame geime J.Mikulskytė pagaliau sėkmingai sužaidė savo padavimų metu, persvėrė rezultatą (5:4), o dešimtajame geime varžovės padavimų metu įtvirtino pergalę.

Lietuvė po antrųjų savo padavimų pelnė 41 proc. galimų taškų, o varžovė – vos 20 proc.

J.Mikulskytei atiteko 9 WTA vienetų reitingo taškai ir 935 JAV doleriai. Aštuntfinalyje lietuvė žais su Kristina Dmitruk.

ITF serijos moterų teniso turnyro Čekijoje prizų fondą sudaro 60 tūkst. JAV dolerių.