Šeštadienį Kauno mariose prasidėjusio dešimtojo RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato pirmojo etapo, kurį sudarė penki plaukimai, nugalėtoja tapo kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama jachtos "Arabela" įgulą.

Antrąją vietą užėmė čempionės titulą ginanti "Raganosio" įgula, vadovaujama Saulio Pajarsko, o trečiąją - Tauro Rymonio vedama "Levante".

Šių metų čempionate varžosi devynios profesionalių buriuotojų įgulos. Komandos varžysis aštuoniuose etapuose, kurių metu įvyks 43 įskaitiniai plaukimai Kauno ir Kuršių mariose.

Kartu su čempionatu startavo ir "Žurnalistų regata 2010". Greičiausia buvo dienraščio "Kauno diena" komanda, plaukusi jachta RA. Antrąją vietą užėmė dienraščio "Lietuvos rytas" komanda su jachta "Raganosis", o trečiąją - Balsas.lt įgula, plaukusi jachta "Tornado".

Antrasis čempionato etapas vyks gegužės 29-30 dienomis Kauno mariose.