Tyrėjai sako, jog išleidę santaupas Didžiosios Britanijos gyventojai turi dvylika metų gerokai apkarpyti savo išlaidas, nes vidutinis pensinis laikotarpis siekia 19 metų. Minėtas dvylikos metų laikotarpis yra ilgiausias tarp tirtų penkiolikos šalių. Kitose šalyje jis siekia vidutiniškai 8 metus.
Britai susitaupo pinigų tik kiek daugiau nei trečdaliui (37 proc.) pensinio gyvenimo. Palyginimui, Malaizijoje ši dalis siekia 71 proc., o Jungtinėse Valstijose ir Indijoje – 67 proc. Britaniją taip pat lenkia Egiptas, Kinija, Prancūzija, Taivanas, Brazilija, Australija, Honkongas, Singapūras ir Kanada.
Kas trečias (34 proc.) iš daugiau nei 1 tūkst. Jungtinėje Karalystėje apklaustų žmonių sakė visai netaupantys pensijai, o du trečdaliai (63 proc.) baiminasi finansinių sunkumų išėjus į pensiją, palyginus su 57 proc. kitose šalyse.
Trys penktadaliai tų, kurie pensijai netaupo, sakė, kad to jiems neleidžia padaryti brangus dabartinis pragyvenimas.
Vyrai Jungtinėje Karalystėje pensijai sutaupo vidutiniškai 73 tūkst. svarų sterlingų. Moterys, kurios dėl šeimos dažnai turi kurį laiką nedirbti, sutaupo maždaug 53 tūkst. svarų sterlingų.
Tyrėjai pažymi, kad žmonės per daug viliasi, kad senatvėje jais pasirūpins valstybė.