• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Baigiantis vasarai 43 proc. Lietuvos gyventojų buvo tos nuomonės, kad ekonominė šalies padėtis per pastaruosius kelis mėnesius pablogėjo.

REKLAMA
REKLAMA

12 proc. viešosios nuomonės apklausos dalyvių teigė, kad ji pagerėjo.

Keturi iš dešimties – 40 proc. – manė, kad ji nepasikeitė.

5 proc. respondentų neatsakė į šį klausimą.

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ naujienų agentūros ELTA užsakymu rugpjūčio 24–31 dienomis atliktos apklausos duomenimis, per mėnesį nuo liepos apklausos ekonominės padėties šalyje vertinimas nepakito.

REKLAMA

Palyginti su vertinimais prieš metus – 2010 metų rugpjūtį – gyventojų nuomonė apie ekonominę padėtį pagerėjo – per metus 7 procentiniais punktais sumažėjo manančiųjų, kad padėtis ekonomikoje blogėja.

Manančių, kad ekonominė padėtis pastaruoju metu gerėja, per metus padaugėjo 5 procentiniais punktais.

REKLAMA
REKLAMA

Ekonomine padėtimi Lietuvoje labiausiai nepatenkinti vyresni nei 30 metų žmonės, gyvenantys mažesniuose miestuose ar rajonų centruose, vadovai, bedarbiai, pensininkai, respondentai su mažiausiomis šeimos pajamomis – iki 1200 litų per mėnesį.

Toje pačioje apklausoje vertindami šeimos finansinę padėtį respondentai buvo nusiteikę taip pat kaip ir liepos mėnesį, t. y., vertinimas beveik nepakito.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

42 proc. apklaustųjų rugpjūtį nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu pablogėjo. 8 proc. apklausos dalyvių atsakė, kad šeimos finansinė padėtis per pastaruosius du mėnesius pagerėjo. Beveik pusė – 48 proc. – apklaustųjų teigė, kad jų šeimos finansinė padėtis nepasikeitė.

Per metus gyventojų, savo šeimos finansinę padėtį vertinančių kaip blogėjančią, sumažėjo 8 procentiniais punktais.

Savo šeimos finansine padėtimi labiausiai nepatenkinti bedarbiai ir pensininkai, gyventojai su mažiausiomis šeimos mėnesio pajamomis – iki 1200 litų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų