Vilerbano ASVEL namuose 76:69 (20:12; 18:14; 15:28; 23:15) pasiekė pergalę prieš Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“.

Lietuvis šiame mače nežaidė.

Į pergalę Vilerbano ekipą vedė Theo Maledonas pelnęs 25 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir padavęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Vitorijos komandoje rezultatyviausias buvo Chima Monekė, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Situaciją svečiai stabilizavo antrajame kėlinyje, o po didžiosios pertraukos ėmė mažinti deficitą bei dar iki lemiamo ketvirčio jį visiškai panaikino, persvėrė rezultatą (54:51).

Dar 6 taškus be atsako pelnę baskai sutvirtino savo pranašumą iki dviženklio (67:56). Visgi, to neužteko. Aikštės šeimininkai surengė spurtą 17-0 ir šovė į priekį (67:73).

Po tokio smūgio Vitorijos krepšininkai atsitiesti jau nesugebėjo – 69:76.

„Baskonia“: Chima Moneke 18 (4/5 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud., 8 atk. kam.), Donta Hallas 15 (7 atk. kam.), Kamaras Baldwinas 10, Trentas Forrestas 9, Markusas Howardas (1/6 trit.) ir Timothe‘is Luwawu-Cabarrot po 7.

ASVEL: Theo Maledonas 25 (1/3 dvit., 5/10 trit., 8/8 baud., 36 n. b.), Nealas Sako 14 (12 atk. kam., 3 per. kam., 28 n. b.), Parisas Lee 9 (5 rez. perd.), Edwinas Jacksonas 8, Joffrey Lauvergne‘as 6, Nando De Colo ir Davidas Lighty po 5.