Naujam NBA sezonui besiruošiančios Dalaso „Mavericks“ ir Memfio „Grizzlies“ komandos sužaidė draugiškas rungtynes, kuriose 121:116 (32:29; 28:31; 33:30; 28:26) pergalę pagriebė Memfio krepšininkai.

„Grizzlies“ į pergalę vedė Brandonas Clarke'as, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Dalaso ekipoje rezultatyviausias buvo Jadenas Hardy, kurio sąskaitoje – 21 taškas, 3 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Tiesa, trenerio sprendimu Dalaso ekipai nepadėjo ir rungtynėse nežaidė Luka Dončičius, Kyrie Irvingas, Dante Exumas, Klay'us Tompsonas.

Dalaso ekipai pavyko laimėti tik antrąjį kėlinį, visgi ji visą laiką buvo arti varžovų. Tačiau to neužteko ir jiems reikėjo pripažinti Memfio ekipos pranašumą.

Šiose rungtynėse į krepšinio aikštę sugrįžo Ja Morantas, kuris buvo iš rikiuotės iškritęs nuo sezono vidurio dėl peties traumos. Deja, jam rungtynės greitai pasibaigė.

Antrajame kėlinyje J. Morantas pasuko čiurną, tačiau tęsė rungtynės. Visgi trečiajame kėlinyje jis rungtynių tęsti nebegalėjo.

„Mavericks“: Jadenas Hardy 21 (3 atk. kam., 9 rez. perd.), Jazianas Gortmanas 19 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Olivieris-Maxence Prosperis 14 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Dereckas Lively 12 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Emanuelis Milleris 11 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Naji Marshallas 9 (6 atk. kam., 1 rez. perd.), A. J. Lawsonas (3 atk. kam., 1 rez. perd.), Dwightas Powellis (2 atk. kam.) ir Quentinas Grimesas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as 17 (1 atk. kam., 4 rez. perd.), Jake'as Laravia 14 (6 atk. kam., 1 rez. perd.), Ja Morantas 13 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Jaylenas Wellsas 13 (2 atk. kam.), Scotty Pippenas 12 (2 atk. kam., 6 rez. perd), Demondas Bane'as (7 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Santis Aldama (8 atk. kam., 3 rez. perd.) po 11.