Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaisti trys 34-ojo turo susitikimai. Net du iš jų baigėsi lygiosiomis, o vieninteliai pergalę iškovojo „Tottenham Hotspur“ futbolininkai.

Londono derbyje „Tottenham Hotspur“ 2:1 (1:0) palaužė dėl čempionų titulo dar bandantį kovoti „Arsenalą“ ir itin komplikavo jo šansus pakilti į pirmą vietą, nes po patirtos nesėkmės Arsene‘o Wengero auklėtiniai nuo pirmaujančios „Chelsea“ ekipos atsilieka jau 6 taškais, o liko tik keturi turai.

„Tottenham Hotspur“ vienuolikė išsiveržė į priekį 10 minutę, kai fantastišku šūviu iš toli nestabdydamas kamuolio vartininką Manuelį Almunią nuginklavo „Premier“ lygoje debiutavęs saugas Danny Rose'as – 1:0.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje po Jermaino Defoe perdavimo rezultatą padvigubino Velso nacionalinės rinktinės gynėjas Garetha Bale'as – 2:0.

Nors mačo pabaigoje „Arsenal“ surengė varžovų vartų šturmą, o aikštėje pasirodė po traumos atsigavęs Robinas van Persie, puikiai žaidęs „Tottenham Hotspur“ vartininkas Heurelho Gomesas praleido tik vieną įvartį. 85 min. rezultatą sušvlenino Nicklasas Bendtneris – 2:1.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

Birmingemo „Aston Villa“ – Liverpulio „Everton“ 2:2 (0:1).

Įvarčiai: 23 min. T. Cahillas 0:1, 72 min. G. Agbonlahoras 1:1, 74 min. T. Cahillas 1:2, 90 min. Ph. Jagielka (į savus vartus) 2:2.

„Wigan Atheltic“ – „Portsmouth“ 0:0 (0:0).

Londono „Tottenham Hotspur“ – Londono „Arsenal“ 2:1 (1:0).

Įvarčiai: 10 min. D. Rose‘as 1:0, 47 min. G. Bale‘as 2:0, 85 min. N. Bendtneris 2:1.