Taip pat du taškus sekmadienį pasibaigusiose Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) XII turo rungtynėse prarado ir galimybe tapti vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu nepasinaudojo antroje vietoje likęs Londono „Arsenal“ (26 tšk.) klubas, savo aikštėje mačą su penktojoje pozicijoje esančia „Tottenham Hotspur“ (21 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje Harry's Kane'as (32 min.) išvedė svečius į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Kieranas Gibbsas (77 min.).

Pirmenybių lyderiais liko „Manchester City“ (26 tšk.) futbolininkai, o trečioje vietoje lieka „Leicester City“ (25 tšk.) komanda.

„Watford“ (16 taškų) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu – vienuoliktas, o čempionės titulą ginanti Londono „Chelsea“ (11 taškų) ekipa – šešiolikta.

Paskutiniosiose turo rungtynėse „Crystal Palace“ vienuolikė svečiuose 2:1 (1:1) įveikė į dešimtąją poziciją smuktelėjusius „Liverpool“ (17 tšk.) futbolininkus ir su 19 taškų pakilo į aštuntą vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Yannickas Bolasie's (21 min.) ir Scottas Dannas (82 min.), o šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Philippe'as Coutinho (42 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Aston Villa“ 12 1 2 9 10:20 5

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – 12 įvarčių – Jamie'is Vardy'is („Leicester City“).