Procesorius kurianti D. Britanijos bendrovė „ARM Holdings“ įsigijo Suomijos kompaniją „Sensinode“, vieną pirmųjų įmonių, kuriančių programinę įrangą vadinamajam „daiktų internetui“, tai yra, prie pasaulinio tinklo prijungties laidiniams ir belaidžiams davikliams, valdikliams ir kitiems automatikos įrenginiams.
Pasak ARM atstovų, bendrovė ketina standartizuoti „daiktų internetą“, prie kurio ilgainiui bus prijungta milijardai įrenginių, galinčių sąveikauti naudojant interneto protokolus ir WWW paslaugas. „Sensinode“ yra programinės įrangos „daiktų interneto“ įrenginiams, vartojantiems itin mažai elektros energijos, kūrimo pradininkė ir viena svarbiausių atvirųjų standartų kūrėja.
ARM architektūros procesoriai naudojami daugumoje šiuo metu pasaulyje parduodamų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, tad, pasak ekspertų, ARM technologijos gali būti idealus pamatas tūkstančiams naujų pritaikymo sričių, susijusių su „daiktų internetu“. „Sensinode“ įsigijimas turėtų padėti ARM įsitvirtinti šioje veiklos srityje.
Prognozuojama, kad šiemet pasaulyje veiks iki 14 mlrd. įrenginių, sujungtų į „daiktų internetą“, o iki 2020 m. jų skaičius išaugs iki 34,2 milijardų. ARM tikisi, kad bent jau 30 mlrd. tokių įrenginių naudos jos technologijas.