Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Konstitucijos 53 straipsnis senai neatitinka realiju.Siuos pakeitimus pazeisdami priesaika prieme seimo nariai. Manau jiems ten ne vieta.Konstitucija keisti manau dar ne laikas.
Siūlau keisti rinkimų sistemą pereinant prie balsavimo už konkrečias asmenybes.Jas galėtų iškelti tiek partijos, tiek ir nepartiniai visuomenės kolektyvai.Taip pat tikslinga perpus sumažinti Seimo narių skaičių.
Kai Vyriausybė nuo 2003 m. priėmė bent keturis nutarimus "Dėl minimaliojo darbo užmokesčio didinimo" ir valstybės tarnautojams palikdama 430 Lt, o ne padidintus, ar nežinojo, kad tai prieštarauja Darbo kodeksui? O gal jie DK iš viso neskaito? Daug gabių darbuotojų išėjo iš darbo ir liko valstybės tarnyboje tik tie, kurie jau niekur kitur jokio darbo negauna. Valstybės tarnautoja dirbu nuo 1995 m., tai vidutinis mano atlyginimas ne padidėjo, o sumažėjo. Sukūrė apskričių mokesčių inspekcijas ir tuo pačiu nuėmė visus priedus, priemokas ir algas sumažino (kategorijas) ir nuo 1999 m. nė cento nepadidino algų, o kaip išaugo kainos??? Tai jau žiauriai atviras Konstitucijos pažeidimas.
Na palaukit kelias savaites. Baigsis savivaldybiu rinkimai. Partijos pasigirs kaip jos "laimejo". Paziures i perspektyva ... Ir staiga visi supras, kad reikia ne siaip sau keisti konstitucija, o reikalinga konstitucine reforma ir nauja konstitucija. Kokie jus nobodus, kad taip bus buvo aisku jau pries 2 metus.
Kokią naujojoje Konstitucijoje ruosiamasi itvirtinti nuostrata del dvigubos pilietybes?
Ką manote apie prieštaringai vertinamas Konstitucijos nuostatas dėl nemokamo mokslo ir sveikatos apsaugos?
Labai reikalinga diskusija. Bet akivaizdu: šitam neužteks politinės valios nei išminties, nes partijos rūpinasi tik savo siaurais (korupciniais?) interesais?
REKLAMA
REKLAMA
„Apskritas stalas“: ar atėjo laikas keisti Lietuvos Konstituciją?