Įtakingiausias „Twitter“ politikas – Barackas Obama. Jo rezultatas „Klout“ – 99, ir jis viršija net tokių sunkiasvorių reitingus, kaip Justinas Bieberis (96) ir Lady Gaga (95). Sprendžiant pagal B. Obamos aktyvumą savo paskyroje, jis yra darboholikas, apie darbą ir užimtumą rašantis 3,38 karto dažniau, nei statistinis „Twitter“ vartotojas.
Nors „TopTweet“ kaip populiariausią JAV prezidento „tvitą“ įvardija 2010 metų kovo mėnesį padarytą įrašą „Taip, mes galime“, manoma, kad iš tiesų žymiausias ir labiausiai paplitęs jo „tvitas“ yra „Dar ketveri metai“, paliktas po B. Obamos perrinkimo antrai kadencijai.
Britų premjerui Davidui Cameronui iki B. Obamos dar toli: jo įtakos reitingas yra 92. Be to, Didžiosios Britanijas vyriausybės vadovui registracija „Twitter“ virto niūriu susidūrimu su realybe – žmonės tiesiog užplūdo jį pastebėjimais apie jo vykdomą politiką. Nemažai komentarų patenka į britų laikraščius.
Jeigu tikėsime „Twiplomacy“ ataskaitai, įtakingiausias „Twitter“ lyderis yra ne B. Obama, o popiežius Pranciškus. Nors jo anglų kalbos paskyros reitingas siekia tik 89 balus, jis turi papildomų įrašų vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, italų, arabų bei lotynų kalbomis.
Populiariausias pontifiko įrašas – pats pirmas: „Brangūs draugai, širdingai jums dėkoju ir prašau melstis už mane“, – pareiškė jis netrukus po to, kai buvo išrinktas popiežiumi.
Po praėjusių metų skandalo, kai antroji Francois Hollande‘o pusė nemaloniai atsiliepė apie buvusią jo žmoną, Prancūzijos prezidentas apleido savo „Twitter“ paskyrą. Vis dėlto iki šiol jos reitingas siekia 87.
Populiariausias jos „tvitas“ pasirodė iš karto po pergalės prieš Nicolas Sarkozy 2012 metais: „Mano misija, mano pareiga – tarnauti Respublikai, tarnauti Prancūzijai!”
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu „Twitter“ rašo retai, užtat dažnai naudoja „hashtag‘us“. Jo įtakos reitingas – 87, ir jis yra vienintelis lyderių sąraše, kuris užsienyje turi daugiau pasekėjų, nei savo gimtojoje šalyje. Populiariausias jo įrašas atsirado po paskutinio Izraelio susidūrimo su palestiniečiais Gazos Ruože: „#Teroristai iš #Gazos vykdo #karo #nusikaltimą. Jie šaudo į taikius Izraelio gyventojus ir slepiasi už taikių #Palestinos gyventojų.“
Dmitrijus Medvedevas – aktyvus socialinių tinklų vartotojas, turintis savo paskyras „Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“. Jo įtakingumą „Klout“ įvertino 86 balais. „TwitterPsych“ nustatė, kad Rusijos premjeras dažnai rašo apie „kontrolę“.
Dar vienas aktyvus „Twitter“ vartotojas – Argentinos prezidentė Cristina Fernandez de Kirchner. Kartą ji per 9 valandas paskyroje paliko 161 įrašą.
Sąrašą užbaigia Indijos ministras pirmininkas Manmohanas Singhas. Indijos lyderis dažnai kritikuojamas dėl kamerų baimės, tačiau „Twitter“ jis pakankamai šnekus. Jis turi 700 tūkstančių pasekėjų, o jo įtakingumas vertinamas 80 balų.