Kaip vėliau paaiškėjo, vyras, kilęs iš Nagpuro (Indija) buvo apsistojęs viešbutyje kartu su drauge. Tą vakarą pora gėrė alkoholį, o prie to paties vyras išgėrė ir dvi 50 mg „Viagros“ tabletes.
Kaip rašoma žurnalo „Journal of Forensic and Legal Medicine“ kovo mėnesio leidinyje, pabudęs kitą rytą vyriškis pajuto nerimą. Jis taip pat vėmė, tad šalia buvusi draugė paragino kreiptis į medikus.
Tačiau jis atmetė tokį pasiūlymą ir teigė, kad panašius simptomus yra jautęs anksčiau. Vis dėlto, jo būklė negerėjo.
Galiausiai vyras buvo nuvežtas į ligoninę, kur netrukus buvo konstatuota jo mirtis. Kaip teigiama, mirtis indą ištiko dėl prasidėjusio kraujavimo iš smegenų kraujagyslių, sumažėjus deguonies tiekimui į smegenis, rašo nypost.com.
Skrodimo metu buvo išaiškinta, kad mirtį nulėmė alkoholio ir vaistų mišinys, taip pat jau buvęs aukštas kraujospūdis. Jo kraujyje buvo 0,186 promilės alkoholio.
Neturėjo recepto
Kaip praneša „Daily Mail“, velionis neturėjo recepto įsigyti vaisto.
Pastebima, kad Indijoje ši problema yra plačiai paplitusi, kuomet vyrai naudoja nereceptinius „Viagros“ vaistus norėdami prailginti lytinių santykių trukmę, o ne kaip pagalbinę priemonę erekcijos sutrikimams gydyti.
Šalutinis vaisto poveikis yra galvos skausmas, pasikartojantys skrandžio veiklos sutrikimai, kraujospūdžio padidėjimas, odos paraudimas ir nosies užgulimas.
Taip pat gali pasidaryti negera, imti svaigti galva, kankinti rėmuo, iš nosies pradėti bėgti kraujas, atsirasti raumenų spazmai.
Įspėjama, kad suaugusiems asmenims iki 64 metų rekomenduojama suvartoti vieną tabletę (50 mg) per dieną likus 1 valandai iki lytinio akto.
65 metų ir vyresniems asmenims, vartojantiems „Viagrą“ erekcijos sutrikimams gydyti, arba tiems, kurie serga ciroze ar sunkiu inkstų funkcijos sutrikimu, vidutinė vienkartinė dozė yra 25 mg, ne dažniau kaip kartą per dieną.