Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Lakers“ (2/0) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 123:116 (23:38, 29:23, 35:24, 36:31) įveikė „Suns“ (1/1) krepšininkus.

„Lakers“ į pergalę vedė Anthony Davisas, kuris pelnė 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 perdavimus.

LeBronas Jamesas įmetė 21 tašką, o jo sūnus Bronny šiose rungtynėse nežaidė.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Kevinas Durantas, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo klubas antrajame ketvirtyje dar turėjo 21 taško deficitą, tačiau „Lakers“ ėmė varžovus vytis ir trečiajame ketvirtyje išsiveržė į priekį.

Po trijų kėlinių „Lakers“ buvo priekyje dviem taškais, o paskutiniame ketvirtyje sužaidus beveik trejas minutes komanda po Jaxsono Hayeso taškų pirmą kartą pirmavo dviženkle persvara 98:88.

„Suns“ mačo pabaigoje priartėjo iki dviejų taškų, bet tada pergalę įtvirtino Rui Hachimura tritaškis ir A.Daviso baudos metimas.

Los Andželas pirmą kartą per pastaruosius 13 metų sezoną pradėjo dvejomis pergalėmis.

„Lakers“: Anthony Davis 35 (11/18 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Austinas Reavesas 26 (3/5 dvit., 5/7 trit., 4 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), LeBronas Jamesas 21 (5/8 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam., 8 rez. perd.), Rui Hachimura 14 (3/8 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Daltonas Knechtas 8.

„Suns“: Kevinas Durantas 30 (9/14 dvit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 23 (5/11 dvit., 4/10 trit., 4 rez. perd.), Bradley Bealas 15 (3/8 dvit., 3/6 trit., 9 rez. perd.), Tyus Jonesas 14 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Ryanas Dunnas 9 (3/5 trit.), Monte Morrisas 8.