Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
liūdna, kai tiesiog laukiama žinių iš galingųjų Ukrainos atveju. Tą Lietuva jau išgyveno. Ukrainos ir Rusijos karas atrodė beprasmis nuo pat pradžių. Ko Ukraina tikėjosi, nugalėti Rusiją su Vakarų pagalba? Kas pasakys, kas čia nutiko? Rusija per stipri, Vakarų parama per maža, korupcija Ukrainoje per didelė?... O tas kojala tai yra amerikos statytinis, ne dirbantis Lietuvai.
Kaip trampis elgsis Ukrainos atžvilgiu pats nežino,liliputas tvarte gimė tvarte ir mirs,laiko klausimas,kada JAV dašus,kad juos durnina,manau ilgai laukti nereikės.
Jo baikit kaišioti tą lažybų reklamą ...kiek galima
Jeigu užvaldo gopšosichopatija, užvaldo neurozinė psichopatija, čia tokius reikia gyditi, ir žmonėms gyvenantiems su tokia valdžia yra blogai.
7 kartus teko išjungti išokusią LAŽYBŲ REKLAMĄ! kiek galima? Čia normalu?
Pries miega dar pridursiu .Paskaiciau Delfyje Mikutaviciaus sapaliones .Gerbiau ji kaip dainininka ,kaip zmogus tai jis valkata per gyvenima ,na galima atleist jis dainininkas ,tokiems atleidziama .Bet kada jis klounas pradejo reikstis politikoje ,kada pazemino Zemaitaiti kuris yra uz ji zymiai protingesnis ir garbingesnis ir ji rinko 200.000 zmoniu ,o siai dienai rinktu 500.000 zmoniu minimum .Kada klounas pradejo reikstis del 6 proc. BVP ginklams ,o tai yra beveik 30 proc. Lietuvos biudzeto ,tai juo nusiviliau .Klounas ilindo ne i ,,savo roges ,, Ir kas svarbiausia pats moka ,ar beveik nemoka jokiu mokesciu .Ir kas liecia karus ar ekonomika supranta kaip 2 klases mokinys .Uzuojauta tau Marionai ,konservai nupirko uz kelis eurus ar Stepukonis su anuku dades normaliai /?Uz kiek parsidavei kloune ?Yra jau oficiali medziaga ,/greit bus paskelbta viesai ...tikiuosi. apie anuko ir Stepukionio afera .Ar jus manot anukas siap sau ,,atsisake .. visu postu ,?Ne ,ne siap sau .Bet tikiuosi ,kad Zemaitaicio deka ir zmoniu deka JUS viska suzinosit .
P.S. Visi menininkai ,daininikai ,sportininkai .kada susidejo su konservu partija pavirto siukslem ,- tai pvz. dabar Marionas Stano ,Jovaisa ,anksciau Juozapaitis ir tttt. Atrodo buvo normalus zmones ,bet pavirto siukslem .
P.S. Visi menininkai ,daininikai ,sportininkai .kada susidejo su konservu partija pavirto siukslem ,- tai pvz. dabar Marionas Stano ,Jovaisa ,anksciau Juozapaitis ir tttt. Atrodo buvo normalus zmones ,bet pavirto siukslem .
Ekzpertai iš mokyklos...
Putka skelbs kaip pergalę šitą Trampo taiką, nors rusų armija atsimušė kaip į akmenį į Ukraina. O amerikiečių armija turbūt sulygintų Rusija su žeme.
@Tadas
Jei galetu sulyginti Rusija su zeme senai butu tai padare .Gal geriau tu gluse lygink su zeme rusus kartu su palatos draugais Stirlicu ir Napoleonu .Glusiau ,NORMALUS zmones nenori karo ,bet ..yra kas nori kam tai trilijardinis pelnas .Nuo ko sitas karas prasidejo ?Nuo Maidano ,kada jankyno zydai masonai ukro-fa-sistu ir bande-rovcu pagalba ginklu rankose padedant visokiems valkatom ,ze-kams ir kitokioms siukslems nuverte teiseta valdzia .To senai nera net Afrikoje ,o buvo vidury Europos .Kas dabar ?Europa suzlugdyta ir toliau zlugdoma ,Rusija klesti ir klestes , bet labiausiai pasipelne zydu ginklu pramone ir stambios jankyno zydu korporacijos kurios pusvelciui supirko derlingas zemes .Cia tik VERSLAS ,o usraina niekam neidomi .Zelionas narkasa gyvena paskutines savo dienas na gal menesius ,jis yra NIEKAS ,juo pasinaudojo , jam dave daug turtu uz ukrainieciu utelizacija ,bet tu turtu jam greit nereikes .Ar manot zydas rupinasi Ukraina /?NEJUOKAUKIT .Zeliono nucho labai artimas gininaitis kontroliuoja zydu masonu ginklu pramone ir karas niuchui naudingas ,kad ir iki paskutinio ukrainiecio .Glusai ,nebetikekit ka raso lietuviska spauda ar skelbia ;portalai tai vien MELAS ,Dabar dar nuoseda per pilnati isvis isdurnejo ,prives sitas apsiuostes du-xas ir mus prie karo .
@tankistas
O mandagiau reikšti mintis negali ar tiesiog nemoki, nes elgiesi kaip kiaulė bažnyčioje.
Tai ar cigones ar ekspertai VARAZIJA?
Mes turime karjerą gero smėlio ir gal molio būtų, juodžemio, durpių, ar nesudomintų ateities eco žemdirbystėje šalia čipsų liejimo iš retųjų mineralų?
REKLAMA
REKLAMA
2025 metai – ekspertai atskleidžia, kas laukia Ukrainos