Daugeliu atveju kuriant lanksčius ekranus pavykdavo pasiekti tik ribotą ekrano lenkimą į vieną pusę – toks įrenginys nesugebėtų atlaikyti lenkimo „į nenumatytą pusę“.
„Samsung“ atstovai parodoje pristatė 9,1 colių skersmens prototipą, kuris išlaiko deformaciją, lenkimus ir susukimą faktiškai bet kuria kryptimi. Ekranas lenkiasi 12 milimetrų bet kuria kryptimi, tuo pačiu metu jis vis dar rodo vaizdą ir pats atsistato į pradinę padėtį.
Tai nėra pirmasis eksperimentinis „Samsung“ ekranas – anksčiau pietų korėjiečių bendrovė demonstravo į vamzdelį susisukantį OLED ekraną. Tiesa, pati bendrovė yra teigusi, kad šiuo metu neplanuoja elastingų OLED ekranų perkelti į masinę komercinių produktų gamybą.
Kitos bendrovės taip pat bando sukurti lanksčiuosius įrenginius. Japonijos bendrovės „Japan Display“ pareiškė, kad 2018 metais pradės serijinę lanksčiųjų ekranų gamybą, LG 2016-ųjų CES pristatė 18 colių lankstųjį ekraną, o „Panasonic“ praėjusiais metais išleido serijinį nedidelio galingumo akumuliatorių įvairiems nešiojamiems įrenginiams gamybą.