Ateityje tatuiruotės gali tapti ne tik kūno papuošalu. Jos gali virsti informacijos perdavimo būdu. Ir ne grafinės, o skaitmeninės. Įrodymas – „Dattoo“ tatuiruotė.
„Dattoo“ tatuiruotės idėja kilo dar prieš penkerius metus bendrovės „Frog Design“ darbuotojams. Tada buvo ne visai aišku, kaip realizuoti tatuiruotę su miniatiūrine vartotojo sąsaja ir kitas kibernetines technologijas. Buvo manoma, kad į kūną turi būti integruoti nano įrenginiai, kurie nesukels alergijos, tačiau garantuos suderinamumą su kitais tokiais įrenginiais.
Praėjus penkeriems metams „Dattoo“ koncepcija kiek pasikeitė. Dabar manoma, kad tatuiruotė neturi būti integruota į žmogaus kūną. Ją galima bus tiesiog atspausdinti, priklijuoti ant kūno arba drabužių, o vėliau nuplauti. Kitą kartą prireikus „Dattoo“, bus galima atspausdinti naują.
Vartotojas galės kūrėjų tinklalapyje išsirinkti tuo metu jam reikalingą tatuiruotės „komplektaciją“, ir į ją bus įdiegti mikrofonas, akustinė sistema, fotoaparatas ir kiti įrenginiai. „Dattoo“ galės nuskaityti šeimininko DNR, o skaitmeninės tatuiruotės naudojimo metu pasaulis virs tam tikru virtualios ir realios erdvės lydiniu.
Be to, manoma, kad „Dattoo“ galės pakeisti mobilųjį telefoną, kompiuterį ir kitus buityje naudojamus įrenginius.
Kol kas „Dattoo“ – tik koncepcija.