• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Forumuose „Apple Discussions“ aptarinėjami sumaniojo telefono „iPhone 4“ ir vaizdo pokalbių programos „FaceTime“ veiksmai.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas vartotojas parašė, kad vaizdo pokalbis sustojo ir ekrane atsirado nuotrauka, kurios nėra aparato atmintyje ir kuri neturi nieko bendro su ankstesniais vaido pokalbiais.

REKLAMA

Kitas „iPhone 4“ naudotojas rašo: „Prieš kelias minutes paskambinau savo merginai ir pamačiau savo nuotrauką biure. Galiu tiksliai pasakyti, kad nuotrauka buvo padaryta šiandien, nes joje dėviu tokius pat marškinius. O keisčiausia, kad šios nuotraukos nėra mano „iPhone“ atmintyje“. Kitaip tariant, „smartfonas“ be šeimininko žinios atsitiktinai daro nuotrauką ir išsaugo ją vartotojui neprieinamoje vietoje.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas „iPhone 4“ šeimininkas teigia, kad aparatai tai daro nuolatos.

Manoma, kad tai gali būti susiję su nuo 2008 metų žinomu darbastalio ekransvaizdžio išsaugojimu, pereinant iš vienos programos prie kitos. Pakartotinai kreipiantis į programą, rodomas išsaugotas ekranvaizdis, imituojantis greitą programos paleidimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusiais metais „Apple“ padavė patentinę paraišką, kurioje aprašomi būdai, leidžiantys identifikuoti hakerių „nulaužtą“ arba „atrištą“ „smartfoną“. Tarp šių būdų minimi distancinis įrenginio blokavimas, išsiuntimas bendrovei „Apple“ informacijos apie pažeidėją, kurioje nurodoma per GRP nustatyta vartotojo buvimo vieta, taip pat jo nuotraukos.

Skelbiama, kad „Apple“ ketina ieškoti aparatų, „kurių saugumui gresia pavojus“, kad apsaugotų svarbius vartotojų duomenis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų