Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
del pritvirtinimo:
paimk virves gala o kita gala pritvirtink "niekur" - ir sukis tam tikru greiciu apie savo asi.
pamatysi kaip tos virves galas kazkur"prisitvirtina" - o virve isitempia.
paimk virves gala o kita gala pritvirtink "niekur" - ir sukis tam tikru greiciu apie savo asi.
pamatysi kaip tos virves galas kazkur"prisitvirtina" - o virve isitempia.
Galetu prie menulio pritvirtinti ,tik jis sukasi aplink savo asi ir siulas apsivinios ,todel sklypai menulyj nepabrangs greit ,neverta skubet.
To lyno esmė ir yra tame, kad jo niekur pritvirtinti nereikia, savaime laikosi be jokių variklių. Užtai taip pigiai ir gaunasi.
pries kazka rasinedamas galetum pasidometi kosminio lifto konstrukcijos ideja ir konkreciais japonu pasiekimais sioje srytyje!!! Ne taip seniai technologijos.lt spausdino labai issamu sios idejos aprasyma su schemomis ir atsakymais i tokius KVAILUS klausimus kaip ta lyna pritvirtinti kosmose:)))
po tokių straipsnių turėtų brangti sklypai mėnulyje
Visų pirma, virš žemės, kosmose saulės energijos gaunamda DAUUUG daugiau, beto per ateinančius 5-10m saulės energijos baterijos bus tiek išgerintos, kad manau dvigubai padidės tų plokščių našumas, daug daugiau procentų tos energijos bus absorbuojama.
Reikia skaityti tekstą iki galo ir truputi suprasit. Ten aiškiai parašyta, jog tai dūmų gijos, kurias veliau supins pluoštą. Tik aš nesuprantu vieno dalyko: kaip jie padarys atramą kosmose, jeigu jos nėra kur pritvirtinti? Kad ir tas lynas svers tik kelis kilogramus, bet nepamirškime, jog yra žemės gravitacija. jei nebus atramos taško, tai šis lynas paprasčiausiai nukris žemyn. Nors viršutinė lyno dalis bus nesvarumo būsenoje jo apačia bus žemėje, kur yra gravitacija. Ir plius dar tas liftas daug svers. Nebent jie sugalvotų kokį nors kosminį laivą prikabinti viršuje, kad jis nuolat laikytų tą lyną įtemptą. Bet čia susiduriama su kita problema: turi būti nenutrūkstamas energijos šaltinis, kuris palaikytų to laivo darbą. Šioje situacijoje saulės energija nepadės, kadangi liftas bus stacionarus ir suksis kartu su žeme, todėl dalį paros jis būtų be energijos.
Jeigu is jo pgamint drabuzi jis butu nematomas ir neperslampamas.
Lifta reik iki menulio padaryt ,nes lietuviams Lietuvoj nepatink.
Uh, nekantrauju pabūti kosmose.
REKLAMA
REKLAMA
D.Britanijoje pradėta gaminti medžiaga kosminiam liftui