Žurnalistams paklausus, kaip Rusija sureagavo į sėkmingą JAV misiją, NASA vadovas Jimas Bridenstine’as pažymėjo, kad dar nespėjo asmeniškai pašnekėti su skambiomis frazėmis pagarsėjusiu „Roskosmos“ vadovu Dmitrijumi Rogozinu, tačiau matė jo sveikinimą, kad „tai yra svarbi diena ne tik mums, tačiau ir jiems“. D. Rogozinas taip pat pareiškė tikintis „JAV ir Rusijos bendradarbiavimu“. „Tjournal“ rašoma, kad NASA direktorius tikriausiai turėjo omenyje vieno iš „Roskosmos“ vadovų Sergejų Krikaliovą, nes D. Rogozinas iki tol nebuvo pateikęs savo komentaro.
Tuo metu „SpaceX“ įkūrėjas Elonas Muskas pridūrė, kad „batutas veikia“. Studijoje įsivyravus tylai, kurios metu keli laidos dalyviai nusijuokė, jis patikslino, kad tai yra „jiems žinomas juokelis“.
Primename, kad 2014-aisiais D. Rogozinas, tuomet užėmęs vicepremjero pareigas ir Rusijos Vyriausybėje buvęs atsakingas už kosmonautiką, aštriai sureagavo į JAV naujas sankcijas. Amerikiečiai tuomet uždraudė aukštųjų technologijų eksportą į Rusiją. D. Rogozinas pareiškė, kad JAV ketina išstumti Rusiją iš kosmoso paslaugų teikimo rinkos, o savo „Twitter“ paskyroje pasiūlė amerikiečiams savo astronautus į TKS skraidinti batutais.
Šiandien po socialinius tinklus išplito „deep fake“ pavyzdys – perdarytas grupės „Zemliane“ dainos „Trava u doma“ (rus. „Žolė šalia namų“). Žinomą SSRS kūrinį technologijų pagalba „atliko“ tas pats Elonas Muskas. Pats įrašas buvo sukurtas dar prieš porą savaičių, tačiau savo populiarumo piką pasiekė tik amerikiečių kosminiam laivui sėkmingai prisijungus prie TKS.
Ši daina, kurioje „skrodžiamos kosminės orbitos“ ir „sapnuojama žalia žolė prie namų“, posovietinėje erdvėje turi ir pašaipų kontekstą. Ji dažnai naudojama kaip nesėkmingų SSRS ar Rusijos bandymų aplenkti Vakarų technologijas muzikinė tema.